“Феофаніївські гірки” (І етап Академічної ліги 2017)

26.03.2017

“Феофаніївські гірки”

Репортаж “Інтера”

Чоловіки (12 км)

 

№ ПІБ                                           клуб категорія  результат бали
1 Мокляк Олександр                самостійно до 30р.  45:33    15
2 Якимчук Олег                         самостійно 30+ 45:52 14
3 Роговий Віктор                       42195 kiev.ua, АБУ  50+   47:17  13
4 Шутенко Павло                      АБУ  40+  47:48  12
5 Іващенко Сергій                    самостійно  30+ 48:36 11
6 Скороход Олександр            СК «Науковець» 30+  48:46  10
7 Щукін Костянтин                  самостійно  до 30 р.  49:01  9
8 Буцко Володимир                 самостійно   30+ 49:10 8
9 Саханда Ігор                           СК «Науковець»  40+ 50:03   7
10 Бондар Сергій                      PlayOutsideCrew  30+  50:09  6
11 Фотинюк Володимир         СК «Науковець»  50+   51:07  5
12 Осипчук Олександр           5 Елемент   30+  51:34 4
13 Малежик Дмитро               СК «Науковець»   30+  52:11 3
14 Тимошенко Сергій             СК «Науковець» 50+  52:18  2
15 Логвин Валерій                   СК «Науковець»   до 30 р. 52:49 1
16 Пилипюк Андрій                Луцьк до 30 р. 52:55 Б
17 Колода Сергій                      СК «Науковець» 30+ 53:05 Б
18 Ліпейко Андрій                   СК «Науковець» до 30 р. 53:05 Б
19 Сударєв Дмитрій                 NBTopRunners до 30 р. 53:05 Б
20 Тимчинський Євген          Nike+ Run Club до 30 р. 53:12 Б
21 Ніколайчук Михайло        Nike + Run Club до 30 р. 53:17 Б
22 Савчук Вадим                      самостійно 40+ 53:43 Б
23 Булишев Микола               самостійно до 30 р. 54:12 Б
24 Поруцький Любомир       Nike+ Run Club до 30 р. 54:17 Б
25 Вікторов Олександр          КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) до 30 р. 54:23 Б
26 Блануца Андрій                  СК «Науковець» 30+ 54:38 Б
27 Широкий Ігор                     самостійно до 30 р. 55:48 Б
28 Жук Павло                           Кам’янець-Подільський до 30 р. 55:51 Б
29 Михайлов Борис                «Гармонія», АБУ 50+ 56:18 Б
30 Міщенко Василь                Баришівка 50+ 57:08 Б
31 Лебеда Борис                       Getman Run Club 30+ 57:57 Б
32 Баліцький Олександр       Баришівка 30+ 58:18 Б
33 Гурбик Андрій                     СК «Науковець» 50+ 58:34 Б
34 Боговик Руслан                   НАН України до 30 р. 58:40 Б
35 Гетьман Матвій                   Getman Run Club 30+ 58:41 Б
36 Ведміцький Сергій             Прилуки 40+ 59:01 Б
37 Лукашов Сергій                   СК «Науковець» 40+ 59:14 Б
38 Полянко Віктор                   НАН України 30+ 59:18 Б
39 Кадькало Олександр          О-Клуб 50+ 59:48 Б
40 Єльников Віталій               ПУШЕБ 30+ 1:00:45 Б
41 Бондарєв Костянтин          АБУ 50+ 1:01:02 Б
42 Жуков Микола                     Play OTSD Crew 30+ 1:01:22 Б
43 Стасюк Олександр              СК «Науковець» 30+ 1:01:32 Б
44 Гордієнко Юрій                   СК «Науковець» 50+ 1:02:00 Б
45 Телевний Олександр          Nike+ Run Club 30+ 1:02:33 Б
46 Либа Олександр                   самостійно 30+ 1:02:55 Б
47 Нездолій Олександр           СК «Науковець» 30+ 1:03:00 Б
48 Ващук Олександр               самостійно 30+ 1:03:04 Б
49 Руденко Євген                      самостійно 30+ 1:03:04 Б
50 Тітов Владислав                  самостійно до 30 р. 1:03:26 Б
51 Толстов Олександр             СК «Науковець» 30+ 1:03:54 Б
52 Казьмін Олександ              Орнамент України 30+ 1:03:58 Б
53 Мельниченко Сергій         New Balance Top Runners до 30 р. 1:03:58 Б
54 Бялонович Андрій              СК «Науковець» 30+ 1:04:13 Б
55 Вальчишен Олександр      самостійно 40+ 1:04:21 Б
56 Єрко Станіслав                    АБУ, Nike+ Run Club 40+ 1:04:48 Б
57 Плюйко Микола                 NBTopRunners 70+ 1:05:03 Б
58 Кисіль Андрій                      runONoff 30+ 1:05:46 Б
59 Брага Володимир               Guide Runner 30+ 1:05:56 Б
60 Шевченко Андрій              самостійно до 30 р. 1:06:26 Б
61 Дяченко Валерій                 самостійно 40+ 1:06:07 Б
62 Ржеутський Вячеслав       самостійно 30+ 1:06:30 Б
63 Співак Сергій                       самостійно 30+ 1:06:32 Б
64 Казанін Віктор                    СК «Науковець» 60+ 1:06:58 Б
65 Добрівський Тарас             самостійно 40+ 1:07:14 Б
66 Волох Вадим                        Восход до 30 р. 1:08:41 Б
67 Михайленко Леонід           NBTopRunners 60+ 1:09:04 Б
68 Смирнов Дмитро                самостійно 30+ 1:09:06 Б
69 Соломатін Олександр        Zhitomir 30+ 1:09:32 Б
70 Степанчук Віталій               Nike+Run Club 30+ 1:09:37 Б
71 Лисенко Віктор                     самостійно до 30 р. 1:10:42 Б
72 Вольський Олександр        СК «Науковець», АБУ 70+ 1:10:45 Б
73 Бойків Тарас                         самостійно до 30 р. 1:11:18 Б
74 Степанчук Віталій               Nike+ Run Club 30+ 1:11:18 Б
75 Котов Андрій                         самостійно до 30 р. 1:11:44 Б
76 Барановський Олексій       МКТБ «Тарас Бульба» 30+ 1:12:44 Б
77 Романцов Володимир        самостійно до 30 р. 1:13:14 Б
78 Каряка Олександр              СК «Науковець» 40+ 1:13:31 Б
79 Шапран Тарас                      Боярка до 30 р. 1:14:25 Б
80 Антоненко Микола            KUZIN TEAM до 30 р. 1:15:04 Б
81 Слободянюк Антон             Nike+Run Club 30+ 1:16:32 Б
82 Камінський Павло              Nike+ Run Club до 30 р. 1:16:32 Б
83 Суворов Гліб                         самостійно до 30 р. 1:17:56 Б
84 Собченко Віктор                  СК «Науковець» 30+ 1:22:11 Б
85 Геращенко Сергій               самостійно 30+ 1:22:14 Б
86 Биков В’ячеслав                 НАН України» до 30 р. 1:23:35 Б
87 Шкуров Володимир          самостійно 50+ 1:26:20 Б

 

Результати жінки (6 км)

№ ПІБ                                            клуб Катего-рія Результат бали
1 Шевченко Валентина             самостійно 40+ 24:59 15
2 Cоляник Тетяна                       СК «Науковець», АБУ 30+ 25:45 14
3 Яроцька Ольга                          самостійно до 30 р. 26:29 13
4 Петрова Марія                          самостійно до 30 р. 27:24 12
5 Онищенко Ганна                     KUZIN TEAM 30+ 27:29 11
6 Оленєва Віра                             СК «Науковець» до 30 р. 27:38 10
7 Оленєва Леніна                        СК «Науковець», АБУ 50+ 28:48 9
8 Гацко Олена                              СК «Науковець», АБУ 40+ 29:16 8
9 Чумаченко Надія                     самостійно до 30 р. 31:35 7
10 Корецька Наталія                  NBTopRunners 30+ 31:32 6
11 Чучкалова Євгенія                 самостійно 40+ 32:00 5
12 Гермаш Дарья                         Guide Runner 30+ 32:40 4
13 Мироненко Людмила           самостійно 30+ 32:41 3
14 Степашко Анна                       самостійно до 30 р. 32:46 2
15 Златогурська Марічка          СК «Науковець» до 30 р. 33:35 1
16 Загальська Валентина         Юкрейн мастерс атлетікс 50+ 33:58 Б
17 Ніколаєва Юлія                     Adidas Run Club 30+ 34:30 Б
18 Кульбич Олена                      самостійно до 30 р. 35:24 Б
19 Кравченко Альона                “AC Panda” до 30 р. 35:42 Б
20 Тєлєшева Наталія                самостійно 30+ 35:50 Б
21 Джуган Оксана                      NBTopRunners до 30 р. 35:53 Б
22 Боришкевич Наталія           Iammyownsportcub 40+ 36:42 Б
23 Галстян Ірина                        СК «Науковець» 30+ 36:50 Б
24 Терлецька Катерина            СК «Науковець» 30+ 37:02 Б
25 Дегтяренко Сабіна               СК «Науковець» до 30 р. 37:38 Б
26 Сартинська Ліна                   Секта «Звеселяючі гриби» 60+ 37:38 Б
27 Успенська Катерина            СК «Науковець» до 30 р. 37:46 Б
28 Мелашич Анастасія             GOFO до 30 р. 37:47 Б
29 Плотнікова Зоя                     Guide Runner 30+ 38:26 Б
30 Шкарупа Ганна                     Moguls 30+ 38:30 Б
31 Дмитрієва Марина                самостійно 30+ 38:35 Б
32 Безугла Анастасія                 Play Outside Crew (Nike+ Run Club) до 30 р. 38:55 Б
33 Губенко Станіслава              СК «Науковець» до 30 р. 40:33 Б
34 Коршак Юлія                         самостійно 30+ 40:34 Б
35 Кулічова Любов                    СК «Науковець» 30+ 40:44 Б
36 Берестяна Анастасія            НАН України 30+ 41:07 Б

Клубний залік

1. СК «Науковець» 77 балів
2. KUZIN TEAM 14
3. АБУ 14
4. 42195 kiev.ua 13
5. NBTopRunners 11
6. Nike+ Run Club 9
7. Play Outside Crew 8
8. 5 Елемент 4
9. Getman Run Club 3
10. Guide Runner 3
11. Прилуки 2
12. Баришівка 2
13. Adidas Run Club 1
14. Moguls 1
15. ПУШЕБ 1
16. КЛБ Білоцерківський марафон 1
17. ДМК Гармонія 1
18. Iammyownsportcub 1
19. “AC Panda” 1
20. Боярка 1
21. Восход 1
22. Юкрейн мастерс атлетікс 1
23. О-Клуб 1
24. Zhitomir 1
25. runONoff 1
26. Орнамент України 1
27. Кам’янець-Подільський 1
28. Луцьк 1

Вікові категорії. Чоловіки

до 30 р.

№ ПІБ клуб Категорія результат бали
1 Мокляк Олександр самостійно до 30 р. 45:33 7
2 Щукін Костянтин самостійно до 30 р. 49:01 6
3 Логвин Валерій СК «Науковець» до 30 р. 52:49 5
4 Пилипюк Андрій Луцьк до 30 р. 52:55 4
5 Ліпейко Андрій СК «Науковець» до 30 р. 53:05 3
6 Сударєв Дмитрій NBTopRunners до 30 р. 53:05 2
7 Тимчинський Євген Nike+ Run Club до 30 р. 53:12 1
8 Ніколайчук Михайло Nike + Run Club до 30 р. 53:17 Б
9 Булишев Микола самостійно до 30 р. 54:12 Б
10 Поруцький Любомир Nike+ Run Club до 30 р. 54:17 Б
11 Вікторов Олександр КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) до 30 р. 54:23 Б
12 Широкий Ігор самостійно до 30 р. 55:48 Б
13 Жук Павло Кам’янець-Подільський до 30 р. 55:51 Б
14 Боговик Руслан Інститут фізіології ім. Богомольця до 30 р. 58:40 Б
15 Тітов Владислав самостійно до 30 р. 1:03:26 Б
16 Мельниченко Сергій New Balance Top Runners до 30 р. 1:03:58 Б
17 Шевченко Андрій самостійно до 30 р. 1:06:26 Б
18 Волох Вадим Восход до 30 р. 1:08:41 Б
19 Лисенко Віктор самостійно до 30 р. 1:10:42 Б
20 Бойків Тарас самостійно до 30 р. 1:11:18 Б
21 Котов Андрій самостійно до 30 р. 1:11:44 Б
22 Романцов Володимир самостійно до 30 р. 1:13:14 Б
23 Шапран Тарас Боярка до 30 р. 1:14:25 Б
24 Антоненко Микола KUZIN TEAM до 30 р. 1:15:04 Б
25 Камінський Павло Nike+ Run Club до 30 р. 1:16:32 Б
26 Суворов Гліб самостійно до 30 р. 1:17:56 Б
27 Биков В’ячеслав Державна установа «Інститут еволюційної екології НАН України» до 30 р. 1:23:35 Б

30+

1 Якимчук Олег самостійно 30+ 45:52 7
2 Іващенко Сергій самостійно 30+ 48:36 6
3 Скороход Олександр СК «Науковець» 30+ 48:46 5
4 Буцко Володимир самостійно 30+ 49:10 4
5 Бондар Сергій PlayOutsideCrew. 30+ 50:09 3
6 Осипчук Олександр 5 Елемент 30+ 51:34 3
7 Малежик Дмитро СК «Науковець» 30+ 52:11 1
8 Колода Сергій СК «Науковець» 30+ 53:05 Б
9 Блануца Андрій СК «Науковець» 30+ 54:38 Б
10 Лебеда Борис Getman Run Club 30+ 57:57 Б
11 Баліцький Олександр Баришівка 30+ 58:18 Б
12 Гетьман Матвій Getman Run Club 30+ 58:41 Б
13 Полянко Віктор Інститут кібернетики 30+ 59:18 Б
14 Єльников Віталій ПУШЕБ 30+ 1:00:45 Б
15 Жуков Микола Play OTSD Crew 30+ 1:01:22 Б
16 Стасюк Олександр СК «Науковець» 30+ 1:01:32 Б
17 Телевний Олександр Nike+ Run Club 30+ 1:02:33 Б
18 Либа Олександр самостійно 30+ 1:02:55 Б
19 Нездолій Олександр СК «Науковець» 30+ 1:03:00 Б
20 Ващук Олександр самостійно 30+ 1:03:04 Б
21 Руденко Євген самостійно 30+ 1:03:04 Б
22 Толстов Олександр СК «Науковець» 30+ 1:03:54 Б
23 Казьмін Олександ Орнамент України 30+ 1:03:58 Б
24 Бялонович Андрій СК «Науковець» 30+ 1:04:13 Б
25 Кисіль Андрій runONoff 30+ 1:05:46 Б
26 Брага Володимир Guide Runner 30+ 1:05:56 Б
27 Ржеутський Вячеслав самостійно 30+ 1:06:30 Б
28 Співак Сергій самостійно 30+ 1:06:32 Б
29 Смирнов Дмитро самостійно 30+ 1:09:06 Б
30 Соломатін Олександр Zhitomir 30+ 1:09:32 Б
31 Степанчук Віталій Nike+Run Club 30+ 1:09:37 Б
32 Степанчук Віталій Nike+ Run Club 30+ 1:11:18 Б
33 Барановський Олексій МКТБ «Тарас Бульба» 30+ 1:12:44 Б
34 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 1:16:32 Б
35 Собченко Віктор СК «Науковець» 30+ 1:22:11 Б
36 Геращенко Сергій самостійно 30+ 1:22:14 Б

40+

1 Шутенко Павло АБУ 40+ 47:48 7
2 Саханда Ігор СК «Науковець» 40+ 50:03 6
3 Савчук Вадим самостійно 40+ 53:43 5
4 Ведміцький Сергій Прилуки 40+ 59:01 4
5 Лукашов Сергій СК «Науковець» 40+ 59:14 3
6 Вальчишен Олександр самостійно 40+ 1:04:21 2
7 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club 40+ 1:04:48 1
8 Дяченко Валерій самостійно 40+ 1:06:07 Б
9 Добрівський Тарас самостійно 40+ 1:07:14 Б
10 Каряка Олександр СК «Науковець» 40+ 1:13:31 Б

50+

1 Роговий Віктор 42195 kiev.ua 50+ 47:17 7
2 Фотинюк Володимир СК «Науковець» 50+ 51:07 6
3 Тимошенко Сергій СК «Науковець» 50+ 52:18 5
4 Михайлов Борис «Гармонія», АБУ 50+ 56:18 4
5 Міщенко Василь Баришівка 50+ 57:08 3
6 Гурбик Андрій СК «Науковець» 50+ 58:34 2
7 Кадькало Олександр О-Клуб 50+ 59:48 1
8 Бондарєв Костянтин, АБУ 50+ 1:01:02 Б
9 Гордієнко Юрій СК «Науковець» 50+ 1:02:00 Б
10 Шкуров Володимир самостійно 50+ 1:26:20 Б

60+

1 Казанін Віктор СК «Науковець» 60+ 1:06:58 7
2 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 1:09:04 6

70+

1 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 1:05:03 7
2 Вольський Олександр СК «Науковець», Юкрейн мастерс атлетікс, АБУ 70+ 1:10:45 6

Вікові категорії. Жінки

№ ПІБ Місце роботи, клуб Катего-рія Результат бали

до 30 р.

1 Яроцька Ольга самостійно до 30 р. 26:29 7
2 Петрова Марія самостійно до 30 р. 27:24 6
3 Оленєва Віра СК «Науковець» до 30 р. 27:38 5
4 Чумаченко Надія самостійно до 30 р. 31:35 4
5 Степашко Анна самостійно до 30 р. 32:46 3
6 Златогурська Марічка СК «Науковець» до 30 р. 33:35 2
7 Кульбич Олена самостійно до 30 р. 35:24 1
8 Кравченко Альона “AC Panda” до 30 р. 35:42 Б
9 Джуган Оксана NBTopRunners до 30 р. 35:53 Б
10 Дегтяренко Сабіна СК «Науковець» до 30 р. 37:38 Б
11 Успенська Катерина СК «Науковець» до 30 р. 37:46 Б
12 Мелашич Анастасія GOFO до 30 р. 37:47 Б
13 Безугла Анастасія Play Outside Crew (Nike+ Run Club) до 30 р. 38:55 Б
14 Губенко Станіслава СК «Науковець» до 30 р. 40:33 Б

30+

1 Cоляник Тетяна СК «Науковець», АБУ 30+ 25:45 7
2 Онищенко Ганна KUZIN TEAM 30+ 27:29 6
3 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 31:32 5
4 Гермаш Дарья Guide Runner 30+ 32:40 4
5 Мироненко Людмила самостійно 30+ 32:41 3
6 Ніколаєва Юлія Adidas Run Club 30+ 34:30 2
7 Тєлєшева Наталія самостійно 30+ 35:50 1
8 Галстян Ірина СК «Науковець» 30+ 36:50 Б
9 Терлецька Катерина СК «Науковець» 30+ 37:02 Б
10 Плотнікова Зоя Guide Runner 30+ 38:26 Б
11 Шкарупа Ганна Moguls 30+ 38:30 Б
12 Дмитрієва Марина самостійно 30+ 38:35 Б
13 Коршак Юлія самостійно 30+ 40:34 Б
14 Кулічова Любов СК «Науковець» 30+ 40:44 Б
15 Берестяна Анастасія Інститут клітинної біології та генетичної інженерії 30+ 41:07 Б

40+

1 Шевченко Валентина самостійно 40+ 24:59 7
2 Гацко Олена СК «Науковець», АБУ 40+ 29:16 6
3 Чучкалова Євгенія самостійно 40+ 32:00 5
4 Боришкевич Наталія Iammyownsportcub 40+ 36:42 4

50+

1 Оленєва Леніна СК «Науковець», АБУ 50+ 28:48 7
2 Загальська Валентина Юкрейн мастерс атлетікс 50+ 33:58 6
3 Сартинська Ліна Секта «Звеселяючі гриби» 60+ 37:38 5