“Феофаніївський FUNRUN” (ІI етап Академічної ліги 2017)

22.04.2017

“Феофаніївський FUNRUN”

Репортаж “Інтера”

Чоловіки (10 км)

Номер  ПІБ                                                клуб  Категорія Результат
16 Якимчук Олег                                      без клубу 30+ 32:42:00
47 Мокляк Олександр                            без клубу до 30 р. 33:13:00
35 Роговий Віктор                                   СК “Науковець”, АБУ 50+ 33:59:00
15 Волощук                                                без клубу до 30 р. 34:14:00
63 Шутенко Павло                                  СК “Науковець”, АБУ 40+ 34:39:00
14 Буцко Володимир                               без клубу 30+ 34:54:00
33 Скороход Олександр                         СК “Науковець” 30+ 35:30:00
67 Саханда Ігор                                        СК “Науковець” 40+ 36:44:00
31 Тимошенко Сергій                             СК “Науковець” 50+ 36:44:00
38 Мавдюк Андрій                                  КНУБА до 30 р. 37:32:00
9 Колода Сергій                                       СК “Науковець” 30+ 37:40:00
21 Фотинюк Володимир                        СК “Науковець” 50+ 38:20:00
42 Буток Руслан                                       KuzinTeam 30+ 38:42:00
79 Блануца Андрій                                  СК “Науковець” 30+ 39:14:00
62 Ліпейко Андрій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:15:00
23 Логвин Валерій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:33:00
61 Шаманський Олексій                       без клубу до 30 р. 39:35:00
43 Михайлов Борис                                ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 40:21:00
4 Гетьман Андрій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 40:30:00
37 Шаматайло Тарас                              без клубу 30+ 40:50:00
52 Коваль Олександр                             без клубу 30+ 41:00:00
36 Гунько Ігор                                          Вінниця GUNKO TAEM до 30 р. 41:25:00
22 Чуян Віталій                                        PlayOutSideCrew до 30 р. 42:01:00
2 Гетьман Матвій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 42:29:00
18 Гурбик Андрій                                    СК “Науковець” 50+ 42:36:00
6 Боговик Руслан                                    НАНУ до 30 р. 42:51:00
3 Слободянюк Антон                             Nike+Run Club 30+ 43:07:00
26 Якименко Юрій                                 без клубу 30+ 43:08:00
25 Шахворост Андрій                            СК “Науковець” 30+ 43:25:00
39 Кадькало Олександр                        О-Клуб 50+ 43:38:00
20 Чижик Олег                                        СК “Науковець”, Kinosura 30+ 44:00:00
50 Жуніор Мартін                                   Track and Speed 30+ 44:10:00
48 Єльников Віталій                              ПУШЕБ 30+ 44:20:00
54 Колосок Руслан                                  KuzinTeam 30+ 44:37:00
12 Телевний Олександр                        без клубу 30+ 44:47:00
34 Федорищев Сергій Бровари           БІГ 40+ 45:00:00
45 Лебедєв Дмитрій                               СК “Науковець” 70+ 46:55:00
10 Нездолій Олександр                         СК “Науковець” 30+ 48:00:00
17 Шапран Тарас                                     Боярка до 30 р. 49:16:00
64 Плюйко Микола                                NB TopRunners 70+ 49:46:00
24 Генюта Сергій                                    ФСТ “Динамо” 30+ 50:22:00
60 Ястребов Андрій                               Тріатлон 40+ 50:42:00
41 Пурик Ігор                                           KuzinTeam 40+ 51:03:00
13 Антоненко Микола                           Kuzin Team до 30 р. 51:07:00
40 Яворський Володимир                    СК “Науковець” 40+ 51:17:00
65 Михайленко Леонід                         NB TopRunners 60+ 51:19:00
59 Стоєцький Володимир                   без клуба 40+ 51:32:00
44 Бабенко Дмитро                               Тарас Бульба KuzinTeam 30+ 54:15:00
46 Волощук Віталій                               KuzinTeam 30+ 54:42:00
28 Зборовський Август                         Griffin 30+ 59:20:00
58 Новіков Юрій                                     без клубу 30+ 59:22:00
27 Опанасюк Віталій                             Griffin 40+ 59:26:00
53 Шкуров Володимир                         без клубу 50+ 59:58:00
30 Соломатін Олександр                     Zhitomir 30+ 47:59
49 Купрієць Антон                                 Rehns BK 30+ DNF
7 Ржеутський Вячеслав                         без клубу 30+ DNS
32 Сукач Юрій                                         без клубу 30+ DNS
55 Нетреба Юрій                                    СК “Науковець” 30+ DNS
56 Гончар Олексій                                 “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
56 Бацан Ярослав                                  “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
5 Гордієнко Юрій                                   СК “Науковець” 50+ DNS

Жінки (5 км)

Номер ПІБ                                                  клуб Категорія Результат
165 Шевченко Валентина                      без клубу 40+ 18:06
173 Соляник Тетяна                                 СК “Науковець” 30+ 19:04
154 Оленєва Леніна                                 СК “Науковець” 50+ 20:05
269 Горбатенко Лілія                              Kuzin Team 30+ 20:25
151 Оленєва Віра                                       СК “Науковець” до 30 р. 20:45
159 Гацко Олена                                        СК “Науковець” 40+ 20:53
152 Корецька Наталія                              TopRunners 30+ 22:41
180 Лахоніна Катерина                           Kuzin team до 30 р. 22:46
158 Ніколаєва Юлія                                 Kuzin Team 30+ 23:13
163 Чучкалова Євгенія                            СК “Науковець” 40+ 23:30
177 Терещук Катерина                             Укрэнергопром до 30 р. 23:57
167 Кулішова Лариса                               без клубу 40+ 24:00:00
164 Любченко Тетяна                              СК “Науковець” 50+ 24:02:00
175 Шахворост Валерія                            СК “Науковець” 30+ 24:04:00
265 Сімонок Олена                                   Saucony running club 30+ 24:38:00
171 Купіна Леля                                         Toprunners до 30 р. 25:08:00
157 Кравченко Альона                             AC Panda до 30 р. 25:24:00
162 Гудзенко Наталія                              СК “Науковець” 30+ 25:25:00
183 Віницька Анна                                   без клубу 30+ 25:30:00
174 Дегтяренко Сабіна                            СК “Науковець” до 30 р. 25:33:00
170 Олексієвець Альона                          Дубровиця до 30 р. 25:35:00
166 Загальська Валентина                    “Юкраейн мастерс атлетікс” 50+ 25:47:00
176 Галстян Ірина                                     СК “Науковець” 30+ 26:08:00
179 Герасимчук Наталія                          СК “Науковець” 40+ 26:27:00
267 Мельниченко Анна                           без клубу до 30 р. 26:41:00
181 Корнелюк Олена                                AdidasRunClub 30+ 26:55:00
182 Крезуб Олена                                       без клубу 30+ 27:00:00
184 Прокопук Мар’яна                             без клубу до 30 р. 28:15:00
161 Сартинська Ліна                                 секта “Звеселяючі гриби” 60+ 29:16:00
153 Коршак Юлія                                      без клубу 30+ 30:45:00
168 Гаргаун Катерина                              без клубу до 30 р. 33:55:00
169 Катрич Олександра                           без клубу до 30 р. 35:14:00
185 Журба Валерія                                    без клубу до 30 р. 35:53:00
160 Голобородько Настя                         без клубу до 30 р. 36:30:00
178 Королевська Ольга                            Бровари до 30 р. 38:02:00
155 Степашко Анна                                   без клубу до 30 р. DNS
156 Успенська Катя                                   СК “Науковець” до 30 р. DNS
172 Златогурська Марічка                      СК “Науковець” до 30 р. DNS