РЕЗУЛЬТАТИ ЗАБІГУ

Академічна миля (ІІІ етап Академічної ліги 2017)

03.06.2017

“Академічна миля”

Чоловіки (1,6 км)

Номер ПІБ до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
130 Ніколайчук Дмитрій СК “Науковець”, KMRC до 30 р. 4:22:00
121 Якимчук Олег самостійно 30+ 4:38:00
103 Бурденюк Руслан Sparta Runners Club 30+ 4:46:00
122 Скороход Олександр СК “Науковець” 30+ 4:55:00
143 Шутенко Павло 60 СК “Науковець”, АБУ 40+ 4:55:00
106 Клименко Руслан самостійно 30+ 4:59:00
114 Тимошенко Сергій СК “Науковець” 50+ 5:00:00
126 Колода Сергій СК “Науковець” 30+ 5:02:00
168 Рибак Олександр СК “Науковець” 30+ 5:02:00
167 Саханда Ігор СК “Науковець” 40+ 5:04:00
112 Малежик Дмитро СК “Науковець” 30+ 5:05:00
127 Вальчук Андрій Тернопіль до 30 р. 5:07:00
169 Блануца Андрій СК “Науковець” 30+ 5:07:00
147 Фотинюк Володимир 60 СК “Науковець” 50+ 5:16:00
141 Гаврилюк Сергій NBTopRunners 40+ 5:17:00
170 Савчук Вадим самостійно 40+ 5:18
131 Ліпейко Андрій 60 СК “Науковець” до 30 р. 5:20:00
148 Федоренко Анатолій 170 Юкрейн мастер атлетікс 50+ 5:27:00
153 Лисенко Олександр 110 Юкрейн матерс атлетікс 60+ 5:29:00
133 Варфоломеєв Анатолій (ранер),Євангелій Олександр (гайд) Guide Runners до 30 р. 5:30:00
120 Кадькало Олександр АБУ, О-Клуб 50+ 5:30:00
146 Берлін Джефрі самостійно 50+ 5:31
111 Стасюк Олександр СК “Науковець” 30+ 5:40:00
145 Климашевський Сергій NBTopRunners 40+ 5:42
108 Чижик Олег СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 5:46:00
105 Нездолій Олександр СК “Науковець” 30+ 5:47:00
150 Михайлов Борис ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 5:48
110 Толстов Олександр СК “Науковець” 30+ 5:53:00
113 Швартау Віктор самостійно 60+ 5:53:00
109 Іщенко Олександр самостійно 30+ 5:54:00
149 Міщенко Василь 60 СК “Науковець” 50+ 5:54
142 Яцукненко Ігор 110 самостійно 40+ 5:55:00
128 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club Kyiv 40+ 5:56:00
101 Пулінець Сергій ДМК “Гармонія” 50+ 5:59:00
129 Мазунін Владислав самостійно 40+ 6:01
124 Яворський Володимир СК “Науковець” 40+ 6:02:00
140 Корой Сергій (ранер)Дьяченко Антон (гайд) Guide Runners 30+ 6:02:04
117 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 6:02:07
119 Руденко Євген самостійно 30+ 6:03:00
138 Горюк Валерій самостійно юніор 6:03
135 Слюсарчук Антон Київ юніор 6:08:00
100 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 6:36:00
125 Собченко Віктор СК “Науковець” 30+ 6:39:00
151 Бруль Костянтин (ранер), Гермаш Даша (гайд) Guide Runners 50+ 6:39
118 Каряка Олександр СК “Науковець” 40+ 6:44:00
116 Лебедєв Дмитрій СК “Науковець” 70+ 6:44
139 Бабенко Дмитро KuzinTeam 30+ 6:59:00
104 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 7:03
144 Рубель Руслан (ранер) Фурманова Тетяна (гайд) Guide Runners 40+ 7:30:00
154 Вольський Олександр, 60 СК “Науковець” 70+ 7:47
137 Мба Артуро самостійно юніор 7:48
166 Гіренко Максим самостійно юніор 7:51:00
123 Шкуров Володимир СК “Науковець” 50+ 8:07:00
115 Брайлян Єгор СК “Науковець” до 30 р. 8:31:00
152 Мба Руфіно 150 самостійно 50+ 9:14
132 Троян Нікіта СК “Науковець” до 30 р. DNS
134 Кулівець Олексій Track&Speed Club до 30 р. DNS
136 Гавриленко Ілля ДМК “Гармонія” юніор DNS
107 Гаджиєв Дільгам KM Running club 30+ DNS

Жінки (1,6 км)

Номер ПІБ Ж до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
37 Соляник Тетяна 60 СК “Науковець” 30+ 5:13:00 рекорд траси
44 Горбатенко Лілія KuzinTeam 30+ 5:40
18 Оленєва Віра СК “Науковець” до 30 р. 5:41
34 Пилипенко Ангеліна ДМК “Гармонія” юніори 5:45:00
2 Гацко Олена СК “Науковець” 40+ 5:56
36 Аллахверієва Анна ДМК “Гармонія” юніори 6:08:00
10 Оленєва Леніна СК “Науковець” 50+ 6:10:00
35 Мигун Марія ДМК “Гармонія” юніори 6:12:00
31 Лахоніна Катерина KuzinTeam до 30 р. 6:13
6 Чижик Ганна СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 6:13
39 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 6:13
20 Бегаль Альона Sparta Runners Club до 30 р. 6:21
27 Коршак Ангеліна самостійно юніори 6:33:00
11 Любченко Тетяна СК “Науковець”, КMRC 60+ 6:36:00
1 Олексієвець Альона самостійно до 30 р. 6:45
45 Ніколаєва Юлія KuzinTeam 30+ 6:50
60 Загальська Валентина Юкрейн мастерс Атлетікс 50+ 6:51
26 Ніколаєнко Світлана самостійно 30+ 6:56
19 Чучкалова Євгенія СК “Науковець” 40+ 7:01
16 Шабага Марія СК “Науковець” 50+ 7:02:00
4 Гудзенко Наталія СК “Науковець” 30+ 7:03
17 Герасимчук Наталія СК “Науковець” 40+ 7:06
29 Шляхова Ірина (ранер)Кардонова Валентина (гайд) Guide Runners до 30 р. 7:17
9 Галстян Ірина СК “Науковець” 30+ 7:18:00
25 Кравченко Альона AC Panda до 30 р. 7:28
23 Гур’єва Анастасія ІОГ НАНУ 30+ 7:34:00
13 Кулічова Любов СК “Науковець” 30+ 7:38:00
33 Школьна Наталія Track&Speed Club до 30 р. 7:41:00
47 Яроцька Юлія Track&Speed Club 50+ 8:02
43 Рой Юлія Track&Speed Club 30+ 8:10
8 Коршак Юлія самостійно 30+ 8:22
59 Кур Тетяна NBTopRunners 40+ 8:23
14 Рідзель Інна самостійно 30+ 8:24:00
49 Пчеловська Світлана самостійно 30+ 8:37
28 Алєксеєва Аліна самостійно юніори 8:40:00
38 Фоменко Людмила самостійно 30+ 8:43:00
40 Зуб Наталія СК “Науковець” 30+ 9:01
15 Тарасенко Ірина Інститут археології 30+ 9:08:00
24 Воронько Людмила НАНУ 40+ 9:44:00
58 Гіренко Марина самостійно 30+ 9:47
41 Гаркава Наталія (ранер) Жорова Ірина (гайд) Guide Runners 30+ 10:23
48 Жолобко Віра ДМК “Гармонія” 60+ 12:52
7 Шейко Ірина самостійно до 30 р. DNF
32 Астраханцева Катерина NBTopRunners до 30 р. DNS
22 Кульбич Олена СК “Науковець” до 30 р. DNS
30 Трубченко Анастасія Track&Speed Club до 30 р. DNS
5 Корінчук Катерина самостійно 30+ DNS
12 Бобух Ірина самостійно 30+ DNS
46 Овчаренко Олена самостійно 30+ DNS
21 Орлова Олена СК “Науковець” 40+ DNS
3 Сартинська Ліна Секта “Звеселяючі гриби” 60+ DNS


“Феофаніївський FUNRUN” (ІI етап Академічної ліги 2017)

22.04.2017

“Феофаніївський FUNRUN”

Репортаж “Інтера”

Чоловіки (10 км)

Номер  ПІБ                                                клуб  Категорія Результат
16 Якимчук Олег                                      без клубу 30+ 32:42:00
47 Мокляк Олександр                            без клубу до 30 р. 33:13:00
35 Роговий Віктор                                   СК “Науковець”, АБУ 50+ 33:59:00
15 Волощук                                                без клубу до 30 р. 34:14:00
63 Шутенко Павло                                  СК “Науковець”, АБУ 40+ 34:39:00
14 Буцко Володимир                               без клубу 30+ 34:54:00
33 Скороход Олександр                         СК “Науковець” 30+ 35:30:00
67 Саханда Ігор                                        СК “Науковець” 40+ 36:44:00
31 Тимошенко Сергій                             СК “Науковець” 50+ 36:44:00
38 Мавдюк Андрій                                  КНУБА до 30 р. 37:32:00
9 Колода Сергій                                       СК “Науковець” 30+ 37:40:00
21 Фотинюк Володимир                        СК “Науковець” 50+ 38:20:00
42 Буток Руслан                                       KuzinTeam 30+ 38:42:00
79 Блануца Андрій                                  СК “Науковець” 30+ 39:14:00
62 Ліпейко Андрій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:15:00
23 Логвин Валерій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:33:00
61 Шаманський Олексій                       без клубу до 30 р. 39:35:00
43 Михайлов Борис                                ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 40:21:00
4 Гетьман Андрій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 40:30:00
37 Шаматайло Тарас                              без клубу 30+ 40:50:00
52 Коваль Олександр                             без клубу 30+ 41:00:00
36 Гунько Ігор                                          Вінниця GUNKO TAEM до 30 р. 41:25:00
22 Чуян Віталій                                        PlayOutSideCrew до 30 р. 42:01:00
2 Гетьман Матвій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 42:29:00
18 Гурбик Андрій                                    СК “Науковець” 50+ 42:36:00
6 Боговик Руслан                                    НАНУ до 30 р. 42:51:00
3 Слободянюк Антон                             Nike+Run Club 30+ 43:07:00
26 Якименко Юрій                                 без клубу 30+ 43:08:00
25 Шахворост Андрій                            СК “Науковець” 30+ 43:25:00
39 Кадькало Олександр                        О-Клуб 50+ 43:38:00
20 Чижик Олег                                        СК “Науковець”, Kinosura 30+ 44:00:00
50 Жуніор Мартін                                   Track and Speed 30+ 44:10:00
48 Єльников Віталій                              ПУШЕБ 30+ 44:20:00
54 Колосок Руслан                                  KuzinTeam 30+ 44:37:00
12 Телевний Олександр                        без клубу 30+ 44:47:00
34 Федорищев Сергій Бровари           БІГ 40+ 45:00:00
45 Лебедєв Дмитрій                               СК “Науковець” 70+ 46:55:00
10 Нездолій Олександр                         СК “Науковець” 30+ 48:00:00
17 Шапран Тарас                                     Боярка до 30 р. 49:16:00
64 Плюйко Микола                                NB TopRunners 70+ 49:46:00
24 Генюта Сергій                                    ФСТ “Динамо” 30+ 50:22:00
60 Ястребов Андрій                               Тріатлон 40+ 50:42:00
41 Пурик Ігор                                           KuzinTeam 40+ 51:03:00
13 Антоненко Микола                           Kuzin Team до 30 р. 51:07:00
40 Яворський Володимир                    СК “Науковець” 40+ 51:17:00
65 Михайленко Леонід                         NB TopRunners 60+ 51:19:00
59 Стоєцький Володимир                   без клуба 40+ 51:32:00
44 Бабенко Дмитро                               Тарас Бульба KuzinTeam 30+ 54:15:00
46 Волощук Віталій                               KuzinTeam 30+ 54:42:00
28 Зборовський Август                         Griffin 30+ 59:20:00
58 Новіков Юрій                                     без клубу 30+ 59:22:00
27 Опанасюк Віталій                             Griffin 40+ 59:26:00
53 Шкуров Володимир                         без клубу 50+ 59:58:00
30 Соломатін Олександр                     Zhitomir 30+ 47:59
49 Купрієць Антон                                 Rehns BK 30+ DNF
7 Ржеутський Вячеслав                         без клубу 30+ DNS
32 Сукач Юрій                                         без клубу 30+ DNS
55 Нетреба Юрій                                    СК “Науковець” 30+ DNS
56 Гончар Олексій                                 “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
56 Бацан Ярослав                                  “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
5 Гордієнко Юрій                                   СК “Науковець” 50+ DNS

Жінки (5 км)

Номер ПІБ                                                  клуб Категорія Результат
165 Шевченко Валентина                      без клубу 40+ 18:06
173 Соляник Тетяна                                 СК “Науковець” 30+ 19:04
154 Оленєва Леніна                                 СК “Науковець” 50+ 20:05
269 Горбатенко Лілія                              Kuzin Team 30+ 20:25
151 Оленєва Віра                                       СК “Науковець” до 30 р. 20:45
159 Гацко Олена                                        СК “Науковець” 40+ 20:53
152 Корецька Наталія                              TopRunners 30+ 22:41
180 Лахоніна Катерина                           Kuzin team до 30 р. 22:46
158 Ніколаєва Юлія                                 Kuzin Team 30+ 23:13
163 Чучкалова Євгенія                            СК “Науковець” 40+ 23:30
177 Терещук Катерина                             Укрэнергопром до 30 р. 23:57
167 Кулішова Лариса                               без клубу 40+ 24:00:00
164 Любченко Тетяна                              СК “Науковець” 50+ 24:02:00
175 Шахворост Валерія                            СК “Науковець” 30+ 24:04:00
265 Сімонок Олена                                   Saucony running club 30+ 24:38:00
171 Купіна Леля                                         Toprunners до 30 р. 25:08:00
157 Кравченко Альона                             AC Panda до 30 р. 25:24:00
162 Гудзенко Наталія                              СК “Науковець” 30+ 25:25:00
183 Віницька Анна                                   без клубу 30+ 25:30:00
174 Дегтяренко Сабіна                            СК “Науковець” до 30 р. 25:33:00
170 Олексієвець Альона                          Дубровиця до 30 р. 25:35:00
166 Загальська Валентина                    “Юкраейн мастерс атлетікс” 50+ 25:47:00
176 Галстян Ірина                                     СК “Науковець” 30+ 26:08:00
179 Герасимчук Наталія                          СК “Науковець” 40+ 26:27:00
267 Мельниченко Анна                           без клубу до 30 р. 26:41:00
181 Корнелюк Олена                                AdidasRunClub 30+ 26:55:00
182 Крезуб Олена                                       без клубу 30+ 27:00:00
184 Прокопук Мар’яна                             без клубу до 30 р. 28:15:00
161 Сартинська Ліна                                 секта “Звеселяючі гриби” 60+ 29:16:00
153 Коршак Юлія                                      без клубу 30+ 30:45:00
168 Гаргаун Катерина                              без клубу до 30 р. 33:55:00
169 Катрич Олександра                           без клубу до 30 р. 35:14:00
185 Журба Валерія                                    без клубу до 30 р. 35:53:00
160 Голобородько Настя                         без клубу до 30 р. 36:30:00
178 Королевська Ольга                            Бровари до 30 р. 38:02:00
155 Степашко Анна                                   без клубу до 30 р. DNS
156 Успенська Катя                                   СК “Науковець” до 30 р. DNS
172 Златогурська Марічка                      СК “Науковець” до 30 р. DNS


“Феофаніївські гірки” (І етап Академічної ліги 2017)

26.03.2017

“Феофаніївські гірки”

Репортаж “Інтера”

Чоловіки (12 км)

 

№ ПІБ                                           клуб категорія  результат бали
1 Мокляк Олександр                самостійно до 30р.  45:33    15
2 Якимчук Олег                         самостійно 30+ 45:52 14
3 Роговий Віктор                       42195 kiev.ua, АБУ  50+   47:17  13
4 Шутенко Павло                      АБУ  40+  47:48  12
5 Іващенко Сергій                    самостійно  30+ 48:36 11
6 Скороход Олександр            СК «Науковець» 30+  48:46  10
7 Щукін Костянтин                  самостійно  до 30 р.  49:01  9
8 Буцко Володимир                 самостійно   30+ 49:10 8
9 Саханда Ігор                           СК «Науковець»  40+ 50:03   7
10 Бондар Сергій                      PlayOutsideCrew  30+  50:09  6
11 Фотинюк Володимир         СК «Науковець»  50+   51:07  5
12 Осипчук Олександр           5 Елемент   30+  51:34 4
13 Малежик Дмитро               СК «Науковець»   30+  52:11 3
14 Тимошенко Сергій             СК «Науковець» 50+  52:18  2
15 Логвин Валерій                   СК «Науковець»   до 30 р. 52:49 1
16 Пилипюк Андрій                Луцьк до 30 р. 52:55 Б
17 Колода Сергій                      СК «Науковець» 30+ 53:05 Б
18 Ліпейко Андрій                   СК «Науковець» до 30 р. 53:05 Б
19 Сударєв Дмитрій                 NBTopRunners до 30 р. 53:05 Б
20 Тимчинський Євген          Nike+ Run Club до 30 р. 53:12 Б
21 Ніколайчук Михайло        Nike + Run Club до 30 р. 53:17 Б
22 Савчук Вадим                      самостійно 40+ 53:43 Б
23 Булишев Микола               самостійно до 30 р. 54:12 Б
24 Поруцький Любомир       Nike+ Run Club до 30 р. 54:17 Б
25 Вікторов Олександр          КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) до 30 р. 54:23 Б
26 Блануца Андрій                  СК «Науковець» 30+ 54:38 Б
27 Широкий Ігор                     самостійно до 30 р. 55:48 Б
28 Жук Павло                           Кам’янець-Подільський до 30 р. 55:51 Б
29 Михайлов Борис                «Гармонія», АБУ 50+ 56:18 Б
30 Міщенко Василь                Баришівка 50+ 57:08 Б
31 Лебеда Борис                       Getman Run Club 30+ 57:57 Б
32 Баліцький Олександр       Баришівка 30+ 58:18 Б
33 Гурбик Андрій                     СК «Науковець» 50+ 58:34 Б
34 Боговик Руслан                   НАН України до 30 р. 58:40 Б
35 Гетьман Матвій                   Getman Run Club 30+ 58:41 Б
36 Ведміцький Сергій             Прилуки 40+ 59:01 Б
37 Лукашов Сергій                   СК «Науковець» 40+ 59:14 Б
38 Полянко Віктор                   НАН України 30+ 59:18 Б
39 Кадькало Олександр          О-Клуб 50+ 59:48 Б
40 Єльников Віталій               ПУШЕБ 30+ 1:00:45 Б
41 Бондарєв Костянтин          АБУ 50+ 1:01:02 Б
42 Жуков Микола                     Play OTSD Crew 30+ 1:01:22 Б
43 Стасюк Олександр              СК «Науковець» 30+ 1:01:32 Б
44 Гордієнко Юрій                   СК «Науковець» 50+ 1:02:00 Б
45 Телевний Олександр          Nike+ Run Club 30+ 1:02:33 Б
46 Либа Олександр                   самостійно 30+ 1:02:55 Б
47 Нездолій Олександр           СК «Науковець» 30+ 1:03:00 Б
48 Ващук Олександр               самостійно 30+ 1:03:04 Б
49 Руденко Євген                      самостійно 30+ 1:03:04 Б
50 Тітов Владислав                  самостійно до 30 р. 1:03:26 Б
51 Толстов Олександр             СК «Науковець» 30+ 1:03:54 Б
52 Казьмін Олександ              Орнамент України 30+ 1:03:58 Б
53 Мельниченко Сергій         New Balance Top Runners до 30 р. 1:03:58 Б
54 Бялонович Андрій              СК «Науковець» 30+ 1:04:13 Б
55 Вальчишен Олександр      самостійно 40+ 1:04:21 Б
56 Єрко Станіслав                    АБУ, Nike+ Run Club 40+ 1:04:48 Б
57 Плюйко Микола                 NBTopRunners 70+ 1:05:03 Б
58 Кисіль Андрій                      runONoff 30+ 1:05:46 Б
59 Брага Володимир               Guide Runner 30+ 1:05:56 Б
60 Шевченко Андрій              самостійно до 30 р. 1:06:26 Б
61 Дяченко Валерій                 самостійно 40+ 1:06:07 Б
62 Ржеутський Вячеслав       самостійно 30+ 1:06:30 Б
63 Співак Сергій                       самостійно 30+ 1:06:32 Б
64 Казанін Віктор                    СК «Науковець» 60+ 1:06:58 Б
65 Добрівський Тарас             самостійно 40+ 1:07:14 Б
66 Волох Вадим                        Восход до 30 р. 1:08:41 Б
67 Михайленко Леонід           NBTopRunners 60+ 1:09:04 Б
68 Смирнов Дмитро                самостійно 30+ 1:09:06 Б
69 Соломатін Олександр        Zhitomir 30+ 1:09:32 Б
70 Степанчук Віталій               Nike+Run Club 30+ 1:09:37 Б
71 Лисенко Віктор                     самостійно до 30 р. 1:10:42 Б
72 Вольський Олександр        СК «Науковець», АБУ 70+ 1:10:45 Б
73 Бойків Тарас                         самостійно до 30 р. 1:11:18 Б
74 Степанчук Віталій               Nike+ Run Club 30+ 1:11:18 Б
75 Котов Андрій                         самостійно до 30 р. 1:11:44 Б
76 Барановський Олексій       МКТБ «Тарас Бульба» 30+ 1:12:44 Б
77 Романцов Володимир        самостійно до 30 р. 1:13:14 Б
78 Каряка Олександр              СК «Науковець» 40+ 1:13:31 Б
79 Шапран Тарас                      Боярка до 30 р. 1:14:25 Б
80 Антоненко Микола            KUZIN TEAM до 30 р. 1:15:04 Б
81 Слободянюк Антон             Nike+Run Club 30+ 1:16:32 Б
82 Камінський Павло              Nike+ Run Club до 30 р. 1:16:32 Б
83 Суворов Гліб                         самостійно до 30 р. 1:17:56 Б
84 Собченко Віктор                  СК «Науковець» 30+ 1:22:11 Б
85 Геращенко Сергій               самостійно 30+ 1:22:14 Б
86 Биков В’ячеслав                 НАН України» до 30 р. 1:23:35 Б
87 Шкуров Володимир          самостійно 50+ 1:26:20 Б

 

Результати жінки (6 км)

№ ПІБ                                            клуб Катего-рія Результат бали
1 Шевченко Валентина             самостійно 40+ 24:59 15
2 Cоляник Тетяна                       СК «Науковець», АБУ 30+ 25:45 14
3 Яроцька Ольга                          самостійно до 30 р. 26:29 13
4 Петрова Марія                          самостійно до 30 р. 27:24 12
5 Онищенко Ганна                     KUZIN TEAM 30+ 27:29 11
6 Оленєва Віра                             СК «Науковець» до 30 р. 27:38 10
7 Оленєва Леніна                        СК «Науковець», АБУ 50+ 28:48 9
8 Гацко Олена                              СК «Науковець», АБУ 40+ 29:16 8
9 Чумаченко Надія                     самостійно до 30 р. 31:35 7
10 Корецька Наталія                  NBTopRunners 30+ 31:32 6
11 Чучкалова Євгенія                 самостійно 40+ 32:00 5
12 Гермаш Дарья                         Guide Runner 30+ 32:40 4
13 Мироненко Людмила           самостійно 30+ 32:41 3
14 Степашко Анна                       самостійно до 30 р. 32:46 2
15 Златогурська Марічка          СК «Науковець» до 30 р. 33:35 1
16 Загальська Валентина         Юкрейн мастерс атлетікс 50+ 33:58 Б
17 Ніколаєва Юлія                     Adidas Run Club 30+ 34:30 Б
18 Кульбич Олена                      самостійно до 30 р. 35:24 Б
19 Кравченко Альона                “AC Panda” до 30 р. 35:42 Б
20 Тєлєшева Наталія                самостійно 30+ 35:50 Б
21 Джуган Оксана                      NBTopRunners до 30 р. 35:53 Б
22 Боришкевич Наталія           Iammyownsportcub 40+ 36:42 Б
23 Галстян Ірина                        СК «Науковець» 30+ 36:50 Б
24 Терлецька Катерина            СК «Науковець» 30+ 37:02 Б
25 Дегтяренко Сабіна               СК «Науковець» до 30 р. 37:38 Б
26 Сартинська Ліна                   Секта «Звеселяючі гриби» 60+ 37:38 Б
27 Успенська Катерина            СК «Науковець» до 30 р. 37:46 Б
28 Мелашич Анастасія             GOFO до 30 р. 37:47 Б
29 Плотнікова Зоя                     Guide Runner 30+ 38:26 Б
30 Шкарупа Ганна                     Moguls 30+ 38:30 Б
31 Дмитрієва Марина                самостійно 30+ 38:35 Б
32 Безугла Анастасія                 Play Outside Crew (Nike+ Run Club) до 30 р. 38:55 Б
33 Губенко Станіслава              СК «Науковець» до 30 р. 40:33 Б
34 Коршак Юлія                         самостійно 30+ 40:34 Б
35 Кулічова Любов                    СК «Науковець» 30+ 40:44 Б
36 Берестяна Анастасія            НАН України 30+ 41:07 Б

Клубний залік

1. СК «Науковець» 77 балів
2. KUZIN TEAM 14
3. АБУ 14
4. 42195 kiev.ua 13
5. NBTopRunners 11
6. Nike+ Run Club 9
7. Play Outside Crew 8
8. 5 Елемент 4
9. Getman Run Club 3
10. Guide Runner 3
11. Прилуки 2
12. Баришівка 2
13. Adidas Run Club 1
14. Moguls 1
15. ПУШЕБ 1
16. КЛБ Білоцерківський марафон 1
17. ДМК Гармонія 1
18. Iammyownsportcub 1
19. “AC Panda” 1
20. Боярка 1
21. Восход 1
22. Юкрейн мастерс атлетікс 1
23. О-Клуб 1
24. Zhitomir 1
25. runONoff 1
26. Орнамент України 1
27. Кам’янець-Подільський 1
28. Луцьк 1

Вікові категорії. Чоловіки

до 30 р.

№ ПІБ клуб Категорія результат бали
1 Мокляк Олександр самостійно до 30 р. 45:33 7
2 Щукін Костянтин самостійно до 30 р. 49:01 6
3 Логвин Валерій СК «Науковець» до 30 р. 52:49 5
4 Пилипюк Андрій Луцьк до 30 р. 52:55 4
5 Ліпейко Андрій СК «Науковець» до 30 р. 53:05 3
6 Сударєв Дмитрій NBTopRunners до 30 р. 53:05 2
7 Тимчинський Євген Nike+ Run Club до 30 р. 53:12 1
8 Ніколайчук Михайло Nike + Run Club до 30 р. 53:17 Б
9 Булишев Микола самостійно до 30 р. 54:12 Б
10 Поруцький Любомир Nike+ Run Club до 30 р. 54:17 Б
11 Вікторов Олександр КЛБ Білоцерківський марафон (AC Panda) до 30 р. 54:23 Б
12 Широкий Ігор самостійно до 30 р. 55:48 Б
13 Жук Павло Кам’янець-Подільський до 30 р. 55:51 Б
14 Боговик Руслан Інститут фізіології ім. Богомольця до 30 р. 58:40 Б
15 Тітов Владислав самостійно до 30 р. 1:03:26 Б
16 Мельниченко Сергій New Balance Top Runners до 30 р. 1:03:58 Б
17 Шевченко Андрій самостійно до 30 р. 1:06:26 Б
18 Волох Вадим Восход до 30 р. 1:08:41 Б
19 Лисенко Віктор самостійно до 30 р. 1:10:42 Б
20 Бойків Тарас самостійно до 30 р. 1:11:18 Б
21 Котов Андрій самостійно до 30 р. 1:11:44 Б
22 Романцов Володимир самостійно до 30 р. 1:13:14 Б
23 Шапран Тарас Боярка до 30 р. 1:14:25 Б
24 Антоненко Микола KUZIN TEAM до 30 р. 1:15:04 Б
25 Камінський Павло Nike+ Run Club до 30 р. 1:16:32 Б
26 Суворов Гліб самостійно до 30 р. 1:17:56 Б
27 Биков В’ячеслав Державна установа «Інститут еволюційної екології НАН України» до 30 р. 1:23:35 Б

30+

1 Якимчук Олег самостійно 30+ 45:52 7
2 Іващенко Сергій самостійно 30+ 48:36 6
3 Скороход Олександр СК «Науковець» 30+ 48:46 5
4 Буцко Володимир самостійно 30+ 49:10 4
5 Бондар Сергій PlayOutsideCrew. 30+ 50:09 3
6 Осипчук Олександр 5 Елемент 30+ 51:34 3
7 Малежик Дмитро СК «Науковець» 30+ 52:11 1
8 Колода Сергій СК «Науковець» 30+ 53:05 Б
9 Блануца Андрій СК «Науковець» 30+ 54:38 Б
10 Лебеда Борис Getman Run Club 30+ 57:57 Б
11 Баліцький Олександр Баришівка 30+ 58:18 Б
12 Гетьман Матвій Getman Run Club 30+ 58:41 Б
13 Полянко Віктор Інститут кібернетики 30+ 59:18 Б
14 Єльников Віталій ПУШЕБ 30+ 1:00:45 Б
15 Жуков Микола Play OTSD Crew 30+ 1:01:22 Б
16 Стасюк Олександр СК «Науковець» 30+ 1:01:32 Б
17 Телевний Олександр Nike+ Run Club 30+ 1:02:33 Б
18 Либа Олександр самостійно 30+ 1:02:55 Б
19 Нездолій Олександр СК «Науковець» 30+ 1:03:00 Б
20 Ващук Олександр самостійно 30+ 1:03:04 Б
21 Руденко Євген самостійно 30+ 1:03:04 Б
22 Толстов Олександр СК «Науковець» 30+ 1:03:54 Б
23 Казьмін Олександ Орнамент України 30+ 1:03:58 Б
24 Бялонович Андрій СК «Науковець» 30+ 1:04:13 Б
25 Кисіль Андрій runONoff 30+ 1:05:46 Б
26 Брага Володимир Guide Runner 30+ 1:05:56 Б
27 Ржеутський Вячеслав самостійно 30+ 1:06:30 Б
28 Співак Сергій самостійно 30+ 1:06:32 Б
29 Смирнов Дмитро самостійно 30+ 1:09:06 Б
30 Соломатін Олександр Zhitomir 30+ 1:09:32 Б
31 Степанчук Віталій Nike+Run Club 30+ 1:09:37 Б
32 Степанчук Віталій Nike+ Run Club 30+ 1:11:18 Б
33 Барановський Олексій МКТБ «Тарас Бульба» 30+ 1:12:44 Б
34 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 1:16:32 Б
35 Собченко Віктор СК «Науковець» 30+ 1:22:11 Б
36 Геращенко Сергій самостійно 30+ 1:22:14 Б

40+

1 Шутенко Павло АБУ 40+ 47:48 7
2 Саханда Ігор СК «Науковець» 40+ 50:03 6
3 Савчук Вадим самостійно 40+ 53:43 5
4 Ведміцький Сергій Прилуки 40+ 59:01 4
5 Лукашов Сергій СК «Науковець» 40+ 59:14 3
6 Вальчишен Олександр самостійно 40+ 1:04:21 2
7 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club 40+ 1:04:48 1
8 Дяченко Валерій самостійно 40+ 1:06:07 Б
9 Добрівський Тарас самостійно 40+ 1:07:14 Б
10 Каряка Олександр СК «Науковець» 40+ 1:13:31 Б

50+

1 Роговий Віктор 42195 kiev.ua 50+ 47:17 7
2 Фотинюк Володимир СК «Науковець» 50+ 51:07 6
3 Тимошенко Сергій СК «Науковець» 50+ 52:18 5
4 Михайлов Борис «Гармонія», АБУ 50+ 56:18 4
5 Міщенко Василь Баришівка 50+ 57:08 3
6 Гурбик Андрій СК «Науковець» 50+ 58:34 2
7 Кадькало Олександр О-Клуб 50+ 59:48 1
8 Бондарєв Костянтин, АБУ 50+ 1:01:02 Б
9 Гордієнко Юрій СК «Науковець» 50+ 1:02:00 Б
10 Шкуров Володимир самостійно 50+ 1:26:20 Б

60+

1 Казанін Віктор СК «Науковець» 60+ 1:06:58 7
2 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 1:09:04 6

70+

1 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 1:05:03 7
2 Вольський Олександр СК «Науковець», Юкрейн мастерс атлетікс, АБУ 70+ 1:10:45 6

Вікові категорії. Жінки

№ ПІБ Місце роботи, клуб Катего-рія Результат бали

до 30 р.

1 Яроцька Ольга самостійно до 30 р. 26:29 7
2 Петрова Марія самостійно до 30 р. 27:24 6
3 Оленєва Віра СК «Науковець» до 30 р. 27:38 5
4 Чумаченко Надія самостійно до 30 р. 31:35 4
5 Степашко Анна самостійно до 30 р. 32:46 3
6 Златогурська Марічка СК «Науковець» до 30 р. 33:35 2
7 Кульбич Олена самостійно до 30 р. 35:24 1
8 Кравченко Альона “AC Panda” до 30 р. 35:42 Б
9 Джуган Оксана NBTopRunners до 30 р. 35:53 Б
10 Дегтяренко Сабіна СК «Науковець» до 30 р. 37:38 Б
11 Успенська Катерина СК «Науковець» до 30 р. 37:46 Б
12 Мелашич Анастасія GOFO до 30 р. 37:47 Б
13 Безугла Анастасія Play Outside Crew (Nike+ Run Club) до 30 р. 38:55 Б
14 Губенко Станіслава СК «Науковець» до 30 р. 40:33 Б

30+

1 Cоляник Тетяна СК «Науковець», АБУ 30+ 25:45 7
2 Онищенко Ганна KUZIN TEAM 30+ 27:29 6
3 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 31:32 5
4 Гермаш Дарья Guide Runner 30+ 32:40 4
5 Мироненко Людмила самостійно 30+ 32:41 3
6 Ніколаєва Юлія Adidas Run Club 30+ 34:30 2
7 Тєлєшева Наталія самостійно 30+ 35:50 1
8 Галстян Ірина СК «Науковець» 30+ 36:50 Б
9 Терлецька Катерина СК «Науковець» 30+ 37:02 Б
10 Плотнікова Зоя Guide Runner 30+ 38:26 Б
11 Шкарупа Ганна Moguls 30+ 38:30 Б
12 Дмитрієва Марина самостійно 30+ 38:35 Б
13 Коршак Юлія самостійно 30+ 40:34 Б
14 Кулічова Любов СК «Науковець» 30+ 40:44 Б
15 Берестяна Анастасія Інститут клітинної біології та генетичної інженерії 30+ 41:07 Б

40+

1 Шевченко Валентина самостійно 40+ 24:59 7
2 Гацко Олена СК «Науковець», АБУ 40+ 29:16 6
3 Чучкалова Євгенія самостійно 40+ 32:00 5
4 Боришкевич Наталія Iammyownsportcub 40+ 36:42 4

50+

1 Оленєва Леніна СК «Науковець», АБУ 50+ 28:48 7
2 Загальська Валентина Юкрейн мастерс атлетікс 50+ 33:58 6
3 Сартинська Ліна Секта «Звеселяючі гриби» 60+ 37:38 5