Академічна миля (ІІІ етап Академічної ліги 2017)

“Академічна миля”

Чоловіки (1,6 км)

Номер ПІБ до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
130 Ніколайчук Дмитрій СК “Науковець”, KMRC до 30 р. 4:22:00
121 Якимчук Олег самостійно 30+ 4:38:00
103 Бурденюк Руслан Sparta Runners Club 30+ 4:46:00
122 Скороход Олександр СК “Науковець” 30+ 4:55:00
143 Шутенко Павло 60 СК “Науковець”, АБУ 40+ 4:55:00
106 Клименко Руслан самостійно 30+ 4:59:00
114 Тимошенко Сергій СК “Науковець” 50+ 5:00:00
126 Колода Сергій СК “Науковець” 30+ 5:02:00
168 Рибак Олександр СК “Науковець” 30+ 5:02:00
167 Саханда Ігор СК “Науковець” 40+ 5:04:00
112 Малежик Дмитро СК “Науковець” 30+ 5:05:00
127 Вальчук Андрій Тернопіль до 30 р. 5:07:00
169 Блануца Андрій СК “Науковець” 30+ 5:07:00
147 Фотинюк Володимир 60 СК “Науковець” 50+ 5:16:00
141 Гаврилюк Сергій NBTopRunners 40+ 5:17:00
170 Савчук Вадим самостійно 40+ 5:18
131 Ліпейко Андрій 60 СК “Науковець” до 30 р. 5:20:00
148 Федоренко Анатолій 170 Юкрейн мастер атлетікс 50+ 5:27:00
153 Лисенко Олександр 110 Юкрейн матерс атлетікс 60+ 5:29:00
133 Варфоломеєв Анатолій (ранер),Євангелій Олександр (гайд) Guide Runners до 30 р. 5:30:00
120 Кадькало Олександр АБУ, О-Клуб 50+ 5:30:00
146 Берлін Джефрі самостійно 50+ 5:31
111 Стасюк Олександр СК “Науковець” 30+ 5:40:00
145 Климашевський Сергій NBTopRunners 40+ 5:42
108 Чижик Олег СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 5:46:00
105 Нездолій Олександр СК “Науковець” 30+ 5:47:00
150 Михайлов Борис ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 5:48
110 Толстов Олександр СК “Науковець” 30+ 5:53:00
113 Швартау Віктор самостійно 60+ 5:53:00
109 Іщенко Олександр самостійно 30+ 5:54:00
149 Міщенко Василь 60 СК “Науковець” 50+ 5:54
142 Яцукненко Ігор 110 самостійно 40+ 5:55:00
128 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club Kyiv 40+ 5:56:00
101 Пулінець Сергій ДМК “Гармонія” 50+ 5:59:00
129 Мазунін Владислав самостійно 40+ 6:01
124 Яворський Володимир СК “Науковець” 40+ 6:02:00
140 Корой Сергій (ранер)Дьяченко Антон (гайд) Guide Runners 30+ 6:02:04
117 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 6:02:07
119 Руденко Євген самостійно 30+ 6:03:00
138 Горюк Валерій самостійно юніор 6:03
135 Слюсарчук Антон Київ юніор 6:08:00
100 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 6:36:00
125 Собченко Віктор СК “Науковець” 30+ 6:39:00
151 Бруль Костянтин (ранер), Гермаш Даша (гайд) Guide Runners 50+ 6:39
118 Каряка Олександр СК “Науковець” 40+ 6:44:00
116 Лебедєв Дмитрій СК “Науковець” 70+ 6:44
139 Бабенко Дмитро KuzinTeam 30+ 6:59:00
104 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 7:03
144 Рубель Руслан (ранер) Фурманова Тетяна (гайд) Guide Runners 40+ 7:30:00
154 Вольський Олександр, 60 СК “Науковець” 70+ 7:47
137 Мба Артуро самостійно юніор 7:48
166 Гіренко Максим самостійно юніор 7:51:00
123 Шкуров Володимир СК “Науковець” 50+ 8:07:00
115 Брайлян Єгор СК “Науковець” до 30 р. 8:31:00
152 Мба Руфіно 150 самостійно 50+ 9:14
132 Троян Нікіта СК “Науковець” до 30 р. DNS
134 Кулівець Олексій Track&Speed Club до 30 р. DNS
136 Гавриленко Ілля ДМК “Гармонія” юніор DNS
107 Гаджиєв Дільгам KM Running club 30+ DNS

Жінки (1,6 км)

Номер ПІБ Ж до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
37 Соляник Тетяна 60 СК “Науковець” 30+ 5:13:00 рекорд траси
44 Горбатенко Лілія KuzinTeam 30+ 5:40
18 Оленєва Віра СК “Науковець” до 30 р. 5:41
34 Пилипенко Ангеліна ДМК “Гармонія” юніори 5:45:00
2 Гацко Олена СК “Науковець” 40+ 5:56
36 Аллахверієва Анна ДМК “Гармонія” юніори 6:08:00
10 Оленєва Леніна СК “Науковець” 50+ 6:10:00
35 Мигун Марія ДМК “Гармонія” юніори 6:12:00
31 Лахоніна Катерина KuzinTeam до 30 р. 6:13
6 Чижик Ганна СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 6:13
39 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 6:13
20 Бегаль Альона Sparta Runners Club до 30 р. 6:21
27 Коршак Ангеліна самостійно юніори 6:33:00
11 Любченко Тетяна СК “Науковець”, КMRC 60+ 6:36:00
1 Олексієвець Альона самостійно до 30 р. 6:45
45 Ніколаєва Юлія KuzinTeam 30+ 6:50
60 Загальська Валентина Юкрейн мастерс Атлетікс 50+ 6:51
26 Ніколаєнко Світлана самостійно 30+ 6:56
19 Чучкалова Євгенія СК “Науковець” 40+ 7:01
16 Шабага Марія СК “Науковець” 50+ 7:02:00
4 Гудзенко Наталія СК “Науковець” 30+ 7:03
17 Герасимчук Наталія СК “Науковець” 40+ 7:06
29 Шляхова Ірина (ранер)Кардонова Валентина (гайд) Guide Runners до 30 р. 7:17
9 Галстян Ірина СК “Науковець” 30+ 7:18:00
25 Кравченко Альона AC Panda до 30 р. 7:28
23 Гур’єва Анастасія ІОГ НАНУ 30+ 7:34:00
13 Кулічова Любов СК “Науковець” 30+ 7:38:00
33 Школьна Наталія Track&Speed Club до 30 р. 7:41:00
47 Яроцька Юлія Track&Speed Club 50+ 8:02
43 Рой Юлія Track&Speed Club 30+ 8:10
8 Коршак Юлія самостійно 30+ 8:22
59 Кур Тетяна NBTopRunners 40+ 8:23
14 Рідзель Інна самостійно 30+ 8:24:00
49 Пчеловська Світлана самостійно 30+ 8:37
28 Алєксеєва Аліна самостійно юніори 8:40:00
38 Фоменко Людмила самостійно 30+ 8:43:00
40 Зуб Наталія СК “Науковець” 30+ 9:01
15 Тарасенко Ірина Інститут археології 30+ 9:08:00
24 Воронько Людмила НАНУ 40+ 9:44:00
58 Гіренко Марина самостійно 30+ 9:47
41 Гаркава Наталія (ранер) Жорова Ірина (гайд) Guide Runners 30+ 10:23
48 Жолобко Віра ДМК “Гармонія” 60+ 12:52
7 Шейко Ірина самостійно до 30 р. DNF
32 Астраханцева Катерина NBTopRunners до 30 р. DNS
22 Кульбич Олена СК “Науковець” до 30 р. DNS
30 Трубченко Анастасія Track&Speed Club до 30 р. DNS
5 Корінчук Катерина самостійно 30+ DNS
12 Бобух Ірина самостійно 30+ DNS
46 Овчаренко Олена самостійно 30+ DNS
21 Орлова Олена СК “Науковець” 40+ DNS
3 Сартинська Ліна Секта “Звеселяючі гриби” 60+ DNS