Академічний крос-2017

Київ, Національний Ботанічний сад ім. М.М.Гришка
Дата: 23 вересня 2017 року, субота
Час старту: 10:00

ОРГАНІЗАТОР: СК «Науковець»

 

ДИСТАНЦІЇ: 
10км чоловіки, 6км жінки, 2км, скандинавська ходьба 1 миля (1,5 км), 500м діти від 10 до 12р., 300м діти від 7 до 9р., 150м діти від 3 до 6р.

Індивідуально-командна першість
2 км для чоловіків і жінок (нагороджуватимуться в абсолютному заліку переможці і призери 1–7 місця; 1–3 місця юніори 13–17 р.)
10 км для чоловіків (нагороджуватимуться переможці і призери у вікових категоріях: Ч до 30 р., Ч 30+, Ч 40+, Ч 50+, Ч 60+, Ч 70+)
6 км для жінок (нагороджуватимуться переможці і призери у вікових категоріях: Ж до 30 р., Ж 30+, Ж 40+, Ж 50+, Ж 60+).
Ці три дистанції зараховуються у командний залік. У командний залік зараховуються по одному кращому результату від клубу/команди серед чоловіків і жінок на дистанції 2 км + один кращий результат на дистанції 10 км серед чоловіків + один кращий результат на дистанції 6 км серед жінок.
Команда/клуб = 2 кмЧ+2 кмЖ+10 кмЧ+6 км Ж
10 км – залікова дистанція ІV етапу «Академічна ліга» та заключного етапу «BOTANIC CHALLENGE» (для чоловіків).
6 км – залікова дистанція ІV етапу «Академічна ліга» та заключного етапу «BOTANIC CHALLENGE» (для жінок).

Старти окремо на дистанціях 2 км та разом 10 км і 6 км. Дозволяється брати участь одного бігуна у двох стартах, які входять до командного заліку (2 км + 10/6 км)

ДИТЯЧІ ЗАБІГИ

150 м для дітей віком від 3 до 6 років (медаль для усіх учасників, а також грамоти та медалі для переможця і призерів серед хлопців та дівчат);
300 м для дітей віком від 7 до 9 років (медаль для усіх учасників, а також грамоти та медалі для переможця і призерів серед хлопців та дівчат);
500 м для дітей віком від 10 до 12 років (медаль для усіх учасників, а також грамоти та медалі для переможця і призерів серед хлопців та дівчат).
По завершенню пробігів буде розіграна дитяча лотерея.

РЕЄСТРАЦІЯ

Обов’язково включно до 20 вересня через гугл-форму дитячі забіги:
Дорослі та юніори реєструються через сайт ВсеПробеги: https://vseprobegi.org/race/468
Отримання стартового номеру – у день проведення забігів – 23 вересня з 8:30 до 9:45.

Вартість участі = 120 грн. благодійного внеску (+50 грн. додатково за пам’ятну тематичну медаль діаметром 70 мм); хто зареєструвався 21, 22 вересня та у день старту 150 грн. (вже без медалі).
Для працівників НАН України участь безкоштовна.
Для членів СК «Науковець» 50% від благодійного внеску.
Для юніорів благодійний внесок 50 грн.
Для дітей участь безкоштовна.

НАГОРОДЖЕННЯ ТА ПРИЗИ

1) Грамоти та подарунки від спонсорів для переможців і призерів на дистанції 2 км серед чоловіків та жінок; а також грамоти і подарунки від спонсорів для переможці і призерів юніорів хлопців та дівчат.
2) Грамоти та подарунки від спонсорів для переможців і призерів на 10 км серед чоловіків у вікових категоріях: до 30 р., 30+, 40+, 50+, 60+, 70+
3) Грамоти та подарунки від спонсорів для переможців і призерів на 6 км серед жінок у вікових категоріях: до 30 р., 30+, 40+, 50+, 60+
4) У командному заліку нагороджуватимуться кубками і грошовими призами окремо по 3 кращі команди установ НАН України (у одній команді можуть бути представники не більше двох установ НАН України) та 3 кращі клубні команди.
5) Кубок та подарунки від спонсорів абсолютним переможцям: на дистанції 10 км серед чоловіків і 6 км серед жінок.
6) Кубок та подарунок від спонсорів переможцям та призерам серед чоловіків та жінок за «BOTANIC CHALLENGE».
7) По завершенню забігів за стартовими номерами серед усіх дорослих учасників буде розіграна лотерея.

МАРШРУТ

1 коло по алеях парку = 2 км, покриття – асфальт, 300 м бруківка, підйом та спуск.
Відповідальність за стан здоров’я під час пробігу бере на себе учасник. За дітей відповідають їхні батьки.
Орієнтована кількість учасників – до 500 дорослих і до 150 дітей.

Деталі за тел.: 067-80-33-556 Андрій Блануца, andriiblanutsa@gmail.com
Олександр Скороход 097-820-90-04

Академічна миля (ІІІ етап Академічної ліги 2017)

“Академічна миля”

Чоловіки (1,6 км)

Номер ПІБ до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
130 Ніколайчук Дмитрій СК “Науковець”, KMRC до 30 р. 4:22:00
121 Якимчук Олег самостійно 30+ 4:38:00
103 Бурденюк Руслан Sparta Runners Club 30+ 4:46:00
122 Скороход Олександр СК “Науковець” 30+ 4:55:00
143 Шутенко Павло 60 СК “Науковець”, АБУ 40+ 4:55:00
106 Клименко Руслан самостійно 30+ 4:59:00
114 Тимошенко Сергій СК “Науковець” 50+ 5:00:00
126 Колода Сергій СК “Науковець” 30+ 5:02:00
168 Рибак Олександр СК “Науковець” 30+ 5:02:00
167 Саханда Ігор СК “Науковець” 40+ 5:04:00
112 Малежик Дмитро СК “Науковець” 30+ 5:05:00
127 Вальчук Андрій Тернопіль до 30 р. 5:07:00
169 Блануца Андрій СК “Науковець” 30+ 5:07:00
147 Фотинюк Володимир 60 СК “Науковець” 50+ 5:16:00
141 Гаврилюк Сергій NBTopRunners 40+ 5:17:00
170 Савчук Вадим самостійно 40+ 5:18
131 Ліпейко Андрій 60 СК “Науковець” до 30 р. 5:20:00
148 Федоренко Анатолій 170 Юкрейн мастер атлетікс 50+ 5:27:00
153 Лисенко Олександр 110 Юкрейн матерс атлетікс 60+ 5:29:00
133 Варфоломеєв Анатолій (ранер),Євангелій Олександр (гайд) Guide Runners до 30 р. 5:30:00
120 Кадькало Олександр АБУ, О-Клуб 50+ 5:30:00
146 Берлін Джефрі самостійно 50+ 5:31
111 Стасюк Олександр СК “Науковець” 30+ 5:40:00
145 Климашевський Сергій NBTopRunners 40+ 5:42
108 Чижик Олег СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 5:46:00
105 Нездолій Олександр СК “Науковець” 30+ 5:47:00
150 Михайлов Борис ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 5:48
110 Толстов Олександр СК “Науковець” 30+ 5:53:00
113 Швартау Віктор самостійно 60+ 5:53:00
109 Іщенко Олександр самостійно 30+ 5:54:00
149 Міщенко Василь 60 СК “Науковець” 50+ 5:54
142 Яцукненко Ігор 110 самостійно 40+ 5:55:00
128 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club Kyiv 40+ 5:56:00
101 Пулінець Сергій ДМК “Гармонія” 50+ 5:59:00
129 Мазунін Владислав самостійно 40+ 6:01
124 Яворський Володимир СК “Науковець” 40+ 6:02:00
140 Корой Сергій (ранер)Дьяченко Антон (гайд) Guide Runners 30+ 6:02:04
117 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 6:02:07
119 Руденко Євген самостійно 30+ 6:03:00
138 Горюк Валерій самостійно юніор 6:03
135 Слюсарчук Антон Київ юніор 6:08:00
100 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 6:36:00
125 Собченко Віктор СК “Науковець” 30+ 6:39:00
151 Бруль Костянтин (ранер), Гермаш Даша (гайд) Guide Runners 50+ 6:39
118 Каряка Олександр СК “Науковець” 40+ 6:44:00
116 Лебедєв Дмитрій СК “Науковець” 70+ 6:44
139 Бабенко Дмитро KuzinTeam 30+ 6:59:00
104 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 7:03
144 Рубель Руслан (ранер) Фурманова Тетяна (гайд) Guide Runners 40+ 7:30:00
154 Вольський Олександр, 60 СК “Науковець” 70+ 7:47
137 Мба Артуро самостійно юніор 7:48
166 Гіренко Максим самостійно юніор 7:51:00
123 Шкуров Володимир СК “Науковець” 50+ 8:07:00
115 Брайлян Єгор СК “Науковець” до 30 р. 8:31:00
152 Мба Руфіно 150 самостійно 50+ 9:14
132 Троян Нікіта СК “Науковець” до 30 р. DNS
134 Кулівець Олексій Track&Speed Club до 30 р. DNS
136 Гавриленко Ілля ДМК “Гармонія” юніор DNS
107 Гаджиєв Дільгам KM Running club 30+ DNS

Жінки (1,6 км)

Номер ПІБ Ж до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
37 Соляник Тетяна 60 СК “Науковець” 30+ 5:13:00 рекорд траси
44 Горбатенко Лілія KuzinTeam 30+ 5:40
18 Оленєва Віра СК “Науковець” до 30 р. 5:41
34 Пилипенко Ангеліна ДМК “Гармонія” юніори 5:45:00
2 Гацко Олена СК “Науковець” 40+ 5:56
36 Аллахверієва Анна ДМК “Гармонія” юніори 6:08:00
10 Оленєва Леніна СК “Науковець” 50+ 6:10:00
35 Мигун Марія ДМК “Гармонія” юніори 6:12:00
31 Лахоніна Катерина KuzinTeam до 30 р. 6:13
6 Чижик Ганна СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 6:13
39 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 6:13
20 Бегаль Альона Sparta Runners Club до 30 р. 6:21
27 Коршак Ангеліна самостійно юніори 6:33:00
11 Любченко Тетяна СК “Науковець”, КMRC 60+ 6:36:00
1 Олексієвець Альона самостійно до 30 р. 6:45
45 Ніколаєва Юлія KuzinTeam 30+ 6:50
60 Загальська Валентина Юкрейн мастерс Атлетікс 50+ 6:51
26 Ніколаєнко Світлана самостійно 30+ 6:56
19 Чучкалова Євгенія СК “Науковець” 40+ 7:01
16 Шабага Марія СК “Науковець” 50+ 7:02:00
4 Гудзенко Наталія СК “Науковець” 30+ 7:03
17 Герасимчук Наталія СК “Науковець” 40+ 7:06
29 Шляхова Ірина (ранер)Кардонова Валентина (гайд) Guide Runners до 30 р. 7:17
9 Галстян Ірина СК “Науковець” 30+ 7:18:00
25 Кравченко Альона AC Panda до 30 р. 7:28
23 Гур’єва Анастасія ІОГ НАНУ 30+ 7:34:00
13 Кулічова Любов СК “Науковець” 30+ 7:38:00
33 Школьна Наталія Track&Speed Club до 30 р. 7:41:00
47 Яроцька Юлія Track&Speed Club 50+ 8:02
43 Рой Юлія Track&Speed Club 30+ 8:10
8 Коршак Юлія самостійно 30+ 8:22
59 Кур Тетяна NBTopRunners 40+ 8:23
14 Рідзель Інна самостійно 30+ 8:24:00
49 Пчеловська Світлана самостійно 30+ 8:37
28 Алєксеєва Аліна самостійно юніори 8:40:00
38 Фоменко Людмила самостійно 30+ 8:43:00
40 Зуб Наталія СК “Науковець” 30+ 9:01
15 Тарасенко Ірина Інститут археології 30+ 9:08:00
24 Воронько Людмила НАНУ 40+ 9:44:00
58 Гіренко Марина самостійно 30+ 9:47
41 Гаркава Наталія (ранер) Жорова Ірина (гайд) Guide Runners 30+ 10:23
48 Жолобко Віра ДМК “Гармонія” 60+ 12:52
7 Шейко Ірина самостійно до 30 р. DNF
32 Астраханцева Катерина NBTopRunners до 30 р. DNS
22 Кульбич Олена СК “Науковець” до 30 р. DNS
30 Трубченко Анастасія Track&Speed Club до 30 р. DNS
5 Корінчук Катерина самостійно 30+ DNS
12 Бобух Ірина самостійно 30+ DNS
46 Овчаренко Олена самостійно 30+ DNS
21 Орлова Олена СК “Науковець” 40+ DNS
3 Сартинська Ліна Секта “Звеселяючі гриби” 60+ DNS