ІІІ Петропавлівський півмарафон

Реєстрація: https://timingevents.com/ua/events/352-petropavlvskiy-pvmarafon-chayka.html
Старт
8:30 (починаючи з дистанції 21 км)
Дистанції
21 км індивідуальна участь;
21 км естафета (3х5 км + 6,097 км);
10 км індивідуальна участь;
4,5 км індивідуальна участь;
4,5 км Скандинавська ходьба
2,5 км Корпоративний челендж (індивідуальна участь та корпоративні команди);
2,5 км юніори (13–17 років)
500 м діти 10 –12 років
300 м діти 7–9 років
100 м діти до 6 років
Старти роздільні.

Маршрут
21 км = 2 кола по території села Петропавлівська-Борщагівка, покриття – асфальт. Старт і фініш на автодромі «Чайка».

Нагородження
Призова сітка
І. Півмарафон абсолют

Чоловіки
1 місце – 5000 грн. + кубок + бонус 10000 грн. за рекорд траси (1:05:42 Богдан-Іван Городиський)
2 місце – 4000 грн. + кубок
3 місце – 3000 грн. + кубок
4 місце – 2000 грн. + грамота
5 місце – 1800 грн. + грамота
6 місце – 1500 грн. + грамота
7 місце – 1500 грн. + грамота
8 місце – 1500 грн. + грамота
9 місце – 1500 грн. + грамота
10 місце – 1500 грн. + грамота

Жінки
1 місце – 5000 грн. + кубок + бонус 10000 грн. за рекорд траси (1:14:18 Дар’я Михайлова)
2 місце – 4000 грн. + кубок
3 місце – 3000 грн. + кубок
4 місце – 2000 грн. + грамота
5 місце – 1800 грн. + грамота
6 місце – 1500 грн. + грамота
7 місце – 1500 грн. + грамота
8 місце – 1500 грн. + грамота
9 місце – 1500 грн. + грамота
10 місце – 1500 грн. + грамота

Вікові категорії Чоловіки (учасник, який зайняв місце в абсолюті, у віковій категорії не нагороджується. Нагороджується наступний учасник за часом)
1) 18–29 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
2) 30–39 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
3) 40–49 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
4) 50–59 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
5) 60–69 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
6) 70+ років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота

Вікові категорії Жінки (учасник, який зайняв місце в абсолюті, у віковій категорії не нагороджується. Нагороджується наступний учасник за часом)
1) 18–29 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
2) 30–39 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
3) 40–49 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
4) 50–59 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота
5) 60–69 років
1 місце – 1500 грн. + грамота
2 місце – 1000 грн. + грамота
3 місце – 700 грн. + грамота

ІІ. 10 км абсолют
Чоловіки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

Жінки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

ІІІ. 4,5 км абсолют
Чоловіки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота
Жінки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

IV. 4,5 км Скандинавська ходьба
Чоловіки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота
Вікові категорії Переможці Ч 18–29 років, Ч 30+, Ч 40+, Ч 50+, Ч 60+ цінні призи та грамоти (учасник, який зайняв місце в абсолюті, у віковій категорії не нагороджується. Нагороджується наступний учасник за часом)
Жінки
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота
Вікові категорії Переможці Ж 18–29 років, Ж 30+, Ж 40+, Ж 50+, Ж 60+, Ж 70+ цінні призи та грамоти (учасник, який зайняв місце в абсолюті, у віковій категорії не нагороджується. Нагороджується наступний учасник за часом)

V. 2,5 км абсолют
Чоловіки
1 місце – цінний приз + грамота
2 місце – цінний приз + грамота
3 місце – цінний приз + грамота
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота
Жінки
1 місце – цінний приз + грамота
2 місце – цінний приз + грамота
3 місце – цінний приз + грамота
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

VІ. 2,5 км юніори
Юнаки
1 місце – цінний приз + грамота
2 місце – цінний приз + грамота
3 місце – цінний приз + грамота
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота
Дівчата
1 місце – цінний приз + грамота
2 місце – цінний приз + грамота
3 місце – цінний приз + грамота
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

VII. 2,5 км Екочелендж
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
Наймасовіша корпоративна команда
1 місце – кубок
2 місце – кубок
3 місце – кубок

VIII. 21 км естафета Mixt
1 місце – 4000 грн. + кубок
2 місце – 3000 грн. + кубок
3 місце – 2000 грн. + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

IX. 21 км естафета Lady
1 місце – 4000 грн. + кубок
2 місце – 3000 грн. + кубок
3 місце – 2000 грн. + кубок
4 місце – цінний приз + грамота
5 місце – цінний приз + грамота

X. Дитячі старти
Усім учасникам пакет фінішера із фруктами, солодощами та дрібними подарунками від спонсорів.
Дітям переможцям по 3 місця серед хлопців і дівчат у трьох категоріях (до 6 років, 7–9 років, 10–13 років – цінні призи та грамоти).
На усіх дистанціях усім переможцям і призерам також вручаються грамоти.
Вартість реєстрації:
Дистанція до 28.02 до 30.04 до 30.06 до 10.07 11–12.07
Формат
Free
21 км індивідуальна участь 450 грн. 500 грн. 550 грн. 600 грн. 400 грн.
21 км естафета Mixt 1700 грн. 2200 грн. 2400 грн. 2600 грн. 1500 грн.
21 км естафета Lady 1700 грн. 22000 грн. 2400 грн. 2600 грн. 1500 грн.
10 км 350 грн. 400 грн. 450 грн. 500 грн. 300 грн.
4,5 км 300 грн. 350 грн. 400 грн. 450 грн. 300 грн.
4,5 км Скандинавська ходьба 300 грн. 330 грн. 350 грн. 400 грн. 300 грн.
2,5 км Екочелендж 250 грн. 300 грн. 330 грн. 400 грн. 300 грн.
2,5 км юніори 200 грн. 250 грн. 300 грн. 350 грн. 200 грн.

Дитячі старти – 50 грн. Для членів Бігового клубу «Науковець» – 50% від вартості основного тарифу на всі дистанції. Для окремих категорій (учасники АТО, інваліди та ін.) – 50% від вартості основного тарифу на всі дистанції. Для жителів сіл Петропавлівська-Борщагівка і Чайка та для клубів – 10% від вартості основного тарифу на всі дистанції.
Для отримання коду знижки потрібно звернутися з листом на електронну пошту Організаторів andriiblanutsa@gmail.com

Музеї Переяслава – 2020

Running club Scientist спільно з НІЕЗ «Переяслав»
запрошує взяти участь у Третьому пробігу «Музеї Переяслава – 2020»

12 квітня 2020 р. (неділя)
Старт 11:00
на території мальовничого Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав»
Реєстрація: https://timingevents.com/ua/events/365-muzeyi-pereyaslava-2020.html
Дистанція
10 км для чоловіків і жінок від 16 років (залікова дистанція Академічної ліги 2020)
2 км для чоловіків і жінок – Благодійний челендж на розвиток дитячих стартів.
2 км Скандинавська ходьба для чоловіків і жінок від 16 років і старше (залікова дистанція Ліги Скандинавської ходьби Київщини)
200 метрів – дитячі старти по вікових категоріях 1) до 6 років; 2) 7–9 років; 3) 10–12 років.
Маршрут
1 коло = майже 2 км, покриття – відсів, ґрунтова доріжка, частково трава, мальовничі пейзажі.

Реєстрація
Обов’язково на сайті Timing Events включно 11 квітня з можливістю отримати номер з чіпом.
12 квітня реєстрація у форматі free (встановлюється офіційний час, утім не враховується результат у разі потрапляння у зону нагородження, фінішний пакет у повному обсязі).
У день старту отримання стартових номерів з 9:30 до 10:50 год. у стартовій зоні парку НІЕЗ «Переяслав» – Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини.
Вартість реєстрації на дистанцію 10 км 200 грн. для усіх вікових категорій до 31 січня включно, 250 грн. – до 30 березня, 300 грн. – до 11 квітня. У день старту 200 грн. у форматі Free – номер без чіпу (не бере участь у нагородній сітці), всі інші опції включені.
Вартість реєстрації на дистанцію 2 км та 2 км Скандинавська ходьба 200 грн. для усіх вікових категорій до 31 січня включно, 230 грн. – до 30 березня, 250 грн. – до 11 квітня. У день старту 200 грн. у форматі Free – номер без чіпу (не бере участь у нагородній сітці), всі інші опції включені.
Дитячі старти – 50 грн. Включена дитяча медаль-фінішера!

Додаткові опції:
1) медаль фінішера 150 грн. – замовляється до 2 квітня включно;
2) футболка змагань 350 грн. – замовляється до 2 квітня включно);
3) Компресійні шкарпетки ТМ Trekking 150 грн. – замовляються до 10 квітня включно.
4) трансфер автобусом: ст. метро Позняки–Переяслав – ст. метро Позняки – 140 грн. Відправлення від м. Позняки о 8:20, від Заповідника о 16:30.
5) Страховка на 3 дні від Граве Україна – 80 грн. (опція – аматорський спорт).
До кінця січня акційна вартість 200 грн. на усі дистанції!
Для членів клубу Running club Scientist та жителів м. Переяслава, а також пільгові категорії (учасники АТО, інваліди, тощо) 50% від поточної вартості реєстрації! Для отримання промокоду потрібно звернутися до організаторів за адресою andriiblanutsa@gmail.com

Стартовий пакет включає: номер з онлайн результатом на екрані (іменний номер отримають усі учасники, які зареєструються до 8 квітня включно), СМС-повідомлення, електронний диплом учасника, сертифікати від спонсорів, додаткові опції – медаль фінішера та офіційна футболка.
Фінішний пакет включає: гідратація, куліш-паті, чай із смаколиками після змагань, лотерея серед усіх учасників змагань, майстер-класи народних ремесел, безкоштовна екскурсія по Музеям Переяслава, відеозйомка пробігу, фотосесія пробігу.

Призова сітка 10 км
1–3 місця у вікових категоріях по 10 років серед чоловіків і жінок окремо – призи та грамоти

Призова сітка 2 км
1–5 місця в абсолюті серед чоловіків і жінок окремо – призи та грамоти

Призова сітка 2 км Скандинавська ходьба
1–5 місця в абсолюті серед чоловіків і жінок окремо – призи та грамоти. Переможці у вікових категоріях по 10 років серед чоловіків і жінок – призи та грамоти. У разі потрапляння у нагороду сітку абсолюту, у віковій категорії нагороджується наступний фінішер за часом.

Усі учасники пробігу отримають можливість безплатно відвідати усі музеї НІЕЗ «Переяслав»!
Допуск до змагань без медичної довідки. Усі бажаючі можуть отримати страховку на 40 тис. грн. на 9, 10, 11 квітня всього за 80 грн. від відомої у світі страхової компанії Grawe Україна!

Вас очікують чудові Призи від наших Партнерів і спонсорів!
Відповідальність за стан здоров’я під час пробігу бере на себе учасник.

Календар стартів Бігового клубу «Науковець» – 2020

«Академічна ліга» включає 8 стартів та 1 трейл поза Лігою у 2020 році:

1) 15.03.2020 «Феофаніївські гірки» 12 км, 6 км, 3 км, 3 км Скандинавська ходьба

2) 12.04.2020 «Музеї Переяслава», 10 км, 2 км, 2 км Скандинавська ходьба

3) 17.05.2020 Весняний кубок «Русанівське кільце», 13,2 км, 8,8 км, 4,4 км, 4,4 км Скандинавська ходьба

4) 7.06.2020 «Академічна миля» 1609 м, 1609 м Скандинавська ходьба

5) 14.06.2020 «Трейл «Боярський ліс» 14 км, 5 км Скандинавська ходьба

6) 12.07.2020 «ІІІ Петропавлівський півмарафон Чайка», 21 км, 10, км, 4,5 км, 2 км, естафета, 4,5 км Скандинавська ходьба

7) 20.09.2020 «Академічний крос», 3 км, 6 км, 12 км, 3 км Скандинавська ходьба

8) 08.11.2020 «Осінній кубок «Дніпровська десятка», 10,8 км, 5,4 км, 2,7 км, 3,5 км Скандинавська ходьба

9) 5.12.2020 «Боярський Хрещатик. Перший старт зими», 7 км, 3,5 км, 3,5 Скандинавська ходьба

VI гірський пробіг «ФЕОФАНІЇВСЬКІ ГІРКИ»

15 березня 2020 р. (неділя)
Старт 11:00
на території мальовничого парку «Феофанія» НАН України

Реєстрація: https://timingevents.com/ua/events/354-feofanyivsk-grki.html

Дистанції
12 км для чоловіків віком від 18 років і старше (залікова дистанція Академічної ліги для чоловіків)
6 км для жінок віком від 18 років і старше (залікова дистанція Академічної ліги для жінок)
3 км для охочих усіх вікових категорій (поза заліком Академічної ліги)
3 км Скандинавська ходьба для чоловіків та жінок (залікова дистанція Ліги Скандинавської ходьби – 2020)

Маршрут
1 коло (2 великих підйоми і 2 спуски) = 6 км, покриття – асфальт і ґрунтова доріжка. Для дистанції 3 км – 1 коло (підйом і спуск), покриття – асфальт і ґрунтова доріжка.
Реєстрація
Обов’язково на сайті https://timingevents.com/ua/ 14 березня та у день старту 15 березня реєстрація у форматі Free – без чіпу на стартовому номері, без врахування результату у разі потрапляння у нагородну зону, всі інші опції включені – лотерея, стартовий пакет, фінішний пакет.
Дизайнерську медаль-фінішера можна замовити під час реєстрації до 5 березня!
Отримання стартових пакетів у Віденській кав’ярні (бул. Дружби народів, 25, метро Дружби народів) 14 березня з 10 до 20 год.
У день старту отримання стартових номерів іногороднім учасникам з 9:30 до 10:50 год.
Для членів Бігового клубу «Науковець» та працівників НАН України благодійний стартовий внесок 150 грн! Пільговий стартовий внесок для пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів. Для отримання знижки – потрібно звернутися до організаторів.
Для усіх інших категорій благодійний стартовий внесок 300 грн. до 31 січня 2020 р.; 350 грн. – до 28 лютого 2020 р., 380 грн. до 13 березня, 14–15 березня – 300 грн. у форматі Free.
На дистанції 3 км та 3 км Скандинавська ходьба благодійний внесок для членів Бігового клубу «Науковець» та працівників НАН України 150 грн. Для усіх інших категорій – 250 грн. до 28 лютого 2020 року, 300 грн. до 13 березня 2020 року, 14–15 березня 250 грн. у форматі Free.
Додаткові опції:
Дизайнерська медаль фінішера – 150 грн. замовляється до 5 березня включно;
Футболка фінішера – 300 грн. замовляється до 5 березня включно;
Трекінгові шкарпетки Middry – 150 грн. замовляються до 13 березня включно;
Спортивна страховка на 3 дні від Граве Україна – 80 грн. замовляється до 14 березня включно.
Нагородження
Грамоти і призи для:
– перших 5-х чоловіків і жінок на дистанції 3 км;
– перших 5-х чоловіків і жінок на дистанції 3 км Скандинавська ходьба;
– перших чоловіків на дистанції 3 км Скандинавська ходьба у категоріях Ч 18-29 р., Ч 30+, Ч 40+, Ч 50+, Ч 60+
– перших жінок на дистанції 3 км Скандинавська ходьба у категоріях Ж 18-29 р., Ж 30+, Ж 40+, Ж 50+, Ж 60+, Ж 70+
– жінок на дистанції 6 км у вікових категоріях: до 30р.; 30+; 40+; 50+, 60+ (по 3 місця у кожній віковій категорії);
– чоловіків на дистанції 12 км у вікових категоріях: до 30р.; 30+; 40+; 50+; 60+, 70+ (по 3 місця у кожній віковій категорії);
На фініші всіх очікує чай-паті з печивом!
Вас очікують чудові Призи від наших Партнерів і спонсорів!
Відповідальність за стан здоров’я під час пробігу бере на себе учасник.

Забіг «Феофаніївські гірки» – перший етап «Академічної ліги – 2020». Другим етапом буде ІІІ пробіг «Музеї Переяслава» 12 квітня 2020 р.!
Організатори: Андрій Блануца, andriiblanutsa@gmail.com, +38-067-803-35-56.

The second running race at the legendary speedway “Chaika” is coming in July 2019!

All fans of the races from dynamic running club «Sport club «Scientist» and the community of the village Petropavlivska-Borshchagovka will receive a new great running holiday at the heart of the summer – “The Second Saint Peter and Paul half-marathon “Chaika” on the Saint Peter and Paul holiday (July 14, 2019)! We invite all to participate in the conceptually new half-marathon and adjacent distances (half-marathon relay, command half-marathon, 10k, 4.5k, 4.5k Scandinavian walking, 2,5k, 2,5k juniors and children’s races), in the picturesque villages of Petropavlovsk-Borshchagovka and Chaika, with Start and Finish at the speedway “Chaika”. Running show would “charge” you till the end of the year! Good prizes for proficient runners, great starting packages for all participants (finishers’ medal, original keychain, bib with chip) with additional options (synthetic running T-shirt, sport expo, food festival, music concert and much more would give ultimate experience to all participants! We would be glad to see you at our running holiday! Register now and invite your friends: https://timingevents.com/ua/events/279-ii-petropavlvskiy-pvmarafon-chayka.html Hotels and transfers: • Hotel “Чайка” 50 m from start zone http://hotel-chayka.org.ua • Hotel “Верховина” 3 km from start zone https://verhovina.ua • Hotel “Тиса” km from start zone http://www.tisahotel.com.ua Accommodation from 210 грн./доба (9 USD) transfers: 1) Bus №37-А from metro «Житомирська» to speedway «Чайка» 2) Bus №903 from metro «Академмістечко» to station «ЖК «Львівський» and 400 meters 3) Bus №743 from metro «Житомирська» to station speedway «Чайка»

II Петропавлівський півмарафон «Чайка» (робоче положення)

Старт та фініш – автодром Чайка, с. Петропавлівська-Борщагівка Києво-Святошинського району

Реєстрація: https://timingevents.com/ua/events/279-ii-petropavlvskiy-pvmarafon-chayka.html

Організатори: Петропавлівсько-Борщагівська сільська рада, Громадська організація «Running Club Scientist»

Старт

8:30  (починаючи з дистанції 21 км)

Дистанції

21 км індивідуальна участь;

21 км естафета Mixt (3х5 км + 6,097 км);

21 км естафета Lady (3х5 км + 6,097 км);

10 км індивідуальна участь;

4,5 км індивідуальна участь;

4,5 км Скандинавська ходьба

2,5 км Екочелендж (індивідуальна участь та корпоративні команди);

2,5 км юніори (13–17 років)

500 м діти 10 –12 років

400 м діти 7–9 років

100 м діти до 6 років

Старти роздільні.

Маршрут

21 км = 2 кола по території села Петропавлівська-Борщагівка, покриття – асфальт. Старт і фініш на автодромі «Чайка».

Нагородження

Призова сітка

І. Півмарафон абсолют

Чоловіки

1 місце – 5000 грн. + кубок  + бонус 5000 грн. за рекорд траси  

2 місце – 4000 грн. + кубок

3 місце – 3000 грн. + кубок

4 місце – 2000 грн. + грамота

5 місце – 1800 грн. + грамота

6 місце – 1500 грн. + грамота

7 місце – 1500 грн. + грамота

8 місце – 1500 грн. + грамота

9 місце – 1500 грн.  + грамота

10 місце – 1500 грн. + грамота

Жінки

1 місце – 5000 грн. + кубок + бонус 5000 грн. за рекорд траси

2 місце – 4000 грн. + кубок

3 місце – 3000 грн. + кубок

4 місце – 2000 грн. + грамота

5 місце – 1800 грн. + грамота

6 місце – 1500 грн. + грамота

7 місце – 1500 грн. + грамота

8 місце – 1500 грн. + грамота

9 місце – 1500 грн. + грамота

10 місце – 1500 грн. + грамота

Вікові категорії Чоловіки

1) 18–29 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

2) 30–39 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

3) 40–49 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

4) 50–59 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

5) 60–69 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

6) 70+ років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

Вікові категорії Жінки

1) 18–29 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

2) 30–39 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

3) 40–49 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн.  + грамота

4) 50–59 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

5) 60–69 років

1 місце – 1500 грн. + грамота

2 місце – 1000 грн. + грамота

3 місце – 500 грн. + грамота

ІІ. 10 км абсолют

Чоловіки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

Жінки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

ІІІ. 4,5 км абсолют

Чоловіки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

Жінки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

IV. 4,5 км Скандинавська ходьба

Чоловіки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

Жінки

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

V. 2,5 км абсолют

Чоловіки

1 місце – цінний приз + грамота

2 місце – цінний приз + грамота

3 місце – цінний приз + грамота

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

Жінки

1 місце – цінний приз + грамота

2 місце – цінний приз + грамота

3 місце – цінний приз + грамота

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

VІ. 2,5 км юніори

Юнаки

1 місце – цінний приз + грамота

2 місце – цінний приз + грамота

3 місце – цінний приз + грамота

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

Дівчата

1 місце – цінний приз + грамота

2 місце – цінний приз + грамота

3 місце – цінний приз + грамота

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

VII. 2,5 км Екочелендж

(+ окремо 3 призові місця за наймасовішу корпоративну команду)

1 місце – цінний приз + кубок

2 місце – цінний приз + кубок

3 місце – цінний приз + кубок

VIII. 21 км естафета Mixt

1 місце – 4000 грн. + кубок

2 місце – 3000 грн. + кубок

3 місце – 2000 грн. + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

IX. 21 км естафета Lady

1 місце – 4000 грн. + кубок

2 місце – 3000 грн. + кубок

3 місце – 2000 грн. + кубок

4 місце – цінний приз + грамота

5 місце – цінний приз + грамота

X. Дитячі старти

Усім учасникам пакет фінішера із фруктами, солодощами та дрібними подарунками від спонсорів.

Дітям переможцям по 3 місця серед хлопців і дівчат у трьох категоріях (до 6 років, 7–9 років, 10–13 років – цінні призи та грамоти.

На усіх дистанціях усім переможцям і призерам також вручаються грамоти.

5. Учасники Пробігу та умови проведення

До участі у Пробігу допускаються діти, юніори, професійні спортсмени та любителі оздоровчого та спортивного бігу, усі бажаючі, які мають належну підготовку та дозвіл лікаря.

Кожен учасник Пробігу несе особисту відповідальність за свою безпеку та стан свого здоров’я під час змагань та по закінченню змагань.

  • Порядок участі у Пробігу

Взяти участь у Пробігу учасники (команди) можуть за умови:

  • своєчасної реєстрації на сайті Пробігу;
  • згоди з усіма вимогами до учасників Пробігу;

Учасники у Пробігу реєструються на основному сайті Timingevents та допоміжному ВсеПробеги (https://vseprobegi.org) включно до 12 липня 2019 року з можливістю отримати медаль фінішера, 13 та 14 липня – без медалі у форматі Free: номер без чіпу, фінішний пакет.

Вартість реєстрації:

Дистанція до 28.02 до 30.04 до 30.06 до 12.07 13–14.07 Формат Free
21 км індивідуальна участь 400 грн. 500 грн. 550 грн. 600 грн. 350 грн.
21 км естафета Mixt 1600 грн. 2000 грн. 2200 грн. 2400 грн. 1500 грн.
21 км естафета Lady 1600 грн. 2000 грн. 2200 грн. 2400 грн. 1500 грн.
10 км 300 грн. 350 грн. 400 грн. 450 грн. 300 грн.
4,5 км 250 грн. 300 грн. 350 грн. 400 грн. 250 грн.
4,5 км Скандинавська ходьба 250 грн. 300  грн. 350 грн. 400 грн. 250 грн.
2,5 км Індивідуальна участь 200 грн. 250 грн. 300 грн. 350 грн. 200 грн.
2,5 км юніори 200 грн. 250 грн. 300 грн. 350 грн. 200 грн.
2,5 км Екочелендж 300 грн. 300 грн. 300 грн. 300 грн.  

Дитячі старти – безкоштовні. Для членів Бігового клубу «Науковець» – 50% від вартості основного тарифу на всі дистанції. Для окремих категорій (учасники АТО, інваліди та ін.) – 50% від вартості основного тарифу на всі дистанції. Для жителів сіл Петропавлівська-Борщагівка і Чайка та для клубів – 10% від вартості основного тарифу на всі дистанції.

Для отримання коду знижки потрібно звернутися з листом на електронну пошту Організаторів andriiblanutsa@gmail.com

Стартовий пакет на дистанціях 21 км, 21 км естафета Mixt, 21 км естафета Lady та 10 км включає:

  1. дизайнерська медаль фінішера
    1. номер з чіпом
    1. гід учасника
    1. бігові шкарпетки ТМ «Trekking»
    1. банан, яблуко, вода  від спонсорів
    1. додаткова опція – футболка 350 грн.
    1. додаткова опція – бігові шкарпетки ТМ «Trekking» 70 грн.
    1. додаткова опція – страховка на 3 дні 70 грн. від Граве Україна

Стартовий пакет на дистанціях 4,5 км, 2,5 км Скандинавська ходьба, 2,5 км індивідуальна участь, 2,5 км Екочелендж включає:

  1. дизайнерська медаль фінішера
  2. номер з чіпом
  3. гід учасника
  4. банан, яблуко, вода від спонсорів
  5. додаткова опція – бігові шкарпетки ТМ «Trekking» за 70 грн.
  6. додаткова опція – футболка 350 грн.
  7. додаткова опція – страховка на 3 дні 70 грн. від Граве Україна

Фінішний пакет Вас приємно здивує!

  • Суддівство

Суддівство Пробігу покладається на громадську організацію «Біговий клуб «Науковець» та власників чіпової системи, яка буде застосована на Пробігу.

  • Протести

Заявник, що подає протест, негайно після закінчення Пробігу попереджує в усній формі суддю, та не пізніше 30 хвилин після закінчення Пробігу у письмовій формі подає протест в суддівську колегію.

Письмовий протест повинен бути вичерпно умотивований і підписаний заявником. Протест негайно розглядається представником організаторів Пробігу. Про результати розгляду повідомляють заявнику у строк не пізніше ніж три робочих дні з моменту отримання протесту. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. 

  •  Фінансові та інші умови

Витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням та розташуванням – за рахунок учасників або організацій, що відряджають. Усі учасники після фінішу отримають пакет фінішера та квиток на паста-паті і напої. Під час заходу діятиме виставка-продаж спортивних товарів, фуд-зона, зона напоїв, буде організовано концерт.

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

на сторінці timingevents

 

ПОЛОЖЕННЯ 
про проведення Першого легкоатлетичного пробігу «Перший Петропавлівський півмарафон «Чайка»

1. Мета та завдання Пробігу
Метою проведення Першого легкоатлетичного пробігу «Перший Петропавлівський півмарафон» (далі Пробіг) є популяризація здорового способу життя серед жителів села Петропавлівська-Борщагівка, підняття та поширення іміджу сільської громади Петропавлівська-Бощагівка у районі, області, Україні та за кордоном, сприяння розвитку фізичної культури і спорту, залучення населення до формування високої культрури оздоровчої фізкультури та спорту.
Завданнями Пробігу є:
– залучення широких верств населення сільської громади та жителів усієї України до систематичних занять фізичною культурою й спортом;
– зміцнення здоров’я та організація змістовного дозвілля за місцем проживання;
– відволікання підростаючого покоління від хибних звичок, злочинності;
В результаті проведення Пробігу передбачається досягнути таких результатів:
– стимулювання широких верст населення сільської громади до розвитку та прояву фізичних здібностей, до самоорганізації;
– збільшення кількості спортивно-масових заходів за місцем проживання населення громади Петропавлівська-Борщагівка;
– підняття та поширення іміджу сільської громади Петропавлівська-Борщагівка у районі, області, Україні та за кордоном.
– виявлення переможців.
Інформація про Пробіг розміщується в Інтернеті на офіційному сайті села Петропавлівська-Борщагівка, офіційному сайті організатора Пробігу ГО «Sport club Scientist» та у соціальній мережі facebook.

2. Час та місце проведення Пробігу 
Пробіг проводиться на території села Петропавлівська-Борщагівка(автодром «Чайка»), у неділю 15 липня 2018 року (старт – 8:30 год.).

3. Організація та контроль за проведенням Пробігу
Загальне керівництво проведенням Пробігу здійснює Оргкомітет (затверджується з числа працівників Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради та членів ГО «Sport club Scientist».
До участі в організації та проведенні Пробігу залучаються представники інших структурних підрозділів та комунальних підприємств Києво-Святошинського району, громадських та партнерських організацій (за згодою).
Загальні умови проведення змагань встановлюються цим Положенням. Організатори залишають за собою право на внесення змін та доповнень у всі офіційні документи з тих питань, що в них не врегульовані.
Відповідальність за збереження життя, безпеку учасників Пробігу в дорозі та під час перебування на Пробігу покладається на самих учасників за умови пред’явлення учасниками медичної довідки про допуск до змагань (довідка потрібна лише для учасників на дистанції «пів марафон» – 21 км).
Відповідно до Положення про медичне забезпечення спортивно – масових заходів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614, медичне супроводження Пробігу здійснює лікарсько-фізкультурний диспансер Києво-Святошинського району (забезпечує присутність карет швидкої допомоги та медичних працівників на змаганнях).

4. Умови проведення Пробігу
Старт
8:30 (починаючи з дистанції 21 км)
Дистанції
21 км індивідуальна участь;
21 км естафета (3х5 км + 6,097 км);
21 км командна участь (2 кращі результати чоловіків + 1 кращий результат жінок серед однієї команди або бігового клубу), усі учасники команди беруть також участь в індивідуальній першості.
10 км індивідуальна участь;
4,5 км індивідуальна участь;
4,5 км Скандинавська ходьба
2 км індивідуальна учать;
2 км юніори (13–17 років)
500 м діти 10 –12 років
400 м діти 7–9 років
100 м діти до 6 років
Старти роздільні.

Маршрут
1 коло по території села Петропавлівська-Борщагівка, покриття – асфальт, ґрунт, пісок. Старт та фініш на автодромі «Чайка». Траса сертифікована.

Нагородження
Призова сітка
І. Півмарафон абсолют
Чоловіки
1 місце – 8000 грн. + кубок
2 місце – 6000 грн. + кубок
3 місце – 4000 грн. + кубок
4 місце – 2000 грн.
5 місце – 1000 грн.
6 місце – цінний приз
7 місце – цінний приз
8 місце – цінний приз
9 місце – цінний приз
10 місце – цінний приз

Жінки
1 місце – 8000 грн. + кубок
2 місце – 6000 грн. + кубок
3 місце – 4000 грн. + кубок
4 місце – 2000 грн.
5 місце – 1000 грн.
6 місце – цінний приз
7 місце – цінний приз
8 місце – цінний приз
9 місце – цінний приз
10 місце – цінний приз

Вікові категорії Чоловіки
1) 18–29 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
2) 30–39 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
3) 40–49 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
4) 50–59 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
5) 60–69 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
6) 70+ років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.

Вікові категорії Жінки
1) 18–29 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
2) 30–39 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
3) 40–49 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
4) 50–59 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
5) 60–69 років
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.

ІІ. 10 км абсолют
Чоловіки
1 місце – 2000 грн. + кубок
2 місце – 1500 грн. + кубок
3 місце – 1000 грн. + кубок
4 місце – 700 грн.
5 місце – 500 грн.
6 місце – цінний приз
7 місце – цінний приз
Жінки
1 місце – 2000 грн. + кубок
2 місце – 1500 грн. + кубок
3 місце – 1000 грн. + кубок
4 місце – 700 грн.
5 місце – 500 грн.
6 місце – цінний приз
7 місце – цінний приз

ІІІ. 4,5 км абсолют
Чоловіки
1 місце – 1000 грн. + кубок
2 місце – 700 грн. + кубок
3 місце – 500 грн. + кубок
4 місце – 300 грн.
5 місце – 200 грн.
Жінки
1 місце – 1000 грн. + кубок
2 місце – 700 грн. + кубок
3 місце – 500 грн. + кубок
4 місце – 300 грн.
5 місце – 200 грн.

IV. 4,5 км Скандинавська ходьба
Чоловіки
1 місце – 1000 грн. + кубок
2 місце – 700 грн. + кубок
3 місце – 500 грн. + кубок
4 місце – 300 грн.
5 місце – 200 грн.
Жінки
1 місце – 1000 грн. + кубок
2 місце – 700 грн. + кубок
3 місце – 500 грн. + кубок
4 місце – 300 грн.
5 місце – 200 грн.

V. 2 км абсолют
По 7 місць серед чоловіків і жінок
Цінні призи
VІ. 2 км юніори
По 5 місць серед хлопців та дівчат
Цінні призи

VII. 21 км естафета
1 місце – 4000 грн. + кубок
2 місце – 3000 грн. + кубок
3 місце – 2000 грн. + кубок
4 місце – цінний приз
5 місце – цінний приз
6 місце – цінний приз
7 місце – цінний приз
VIII. 21 км команда
1 місце – цінний приз + кубок
2 місце – цінний приз + кубок
3 місце – цінний приз + кубок
4 місце – цінний приз
5 місце – цінний приз

IX. Найшвидші Павло, Петро, Павлівна, Петрівна
Ціні призи усім найшвидшим із вказаними іменами на дистанції 21 км півмарафон.

X. Дитячі старти
1) діти до 6 років – 100 м
2) діти 7–9 років – 300 м
3) діти 10–12 років – 500 м

Усім учасникам пакет фінішера із фруктами, солодощами, брендованими магнітами та подарунками від спонсорів.
Дітям переможцям по 3 місця серед хлопців і дівчат у трьох категоріях (до 6 років, 7–9 років, 10–12 років – цінні призи та грамоти.
На усіх дистанціях усім переможцям і призерам також вручаються грамоти.

5. Учасники Пробігу та умови проведення
До участі у Пробігу допускаються діти, юніори, професійні спортсмени та любителі оздоровчого та спортивного бігу, усі бажаючі, які мають належну підготовку та дозвіл лікаря.
Кожен учасник Пробігу несе особисту відповідальність за свою безпеку та стан свого здоров’я під час змагань та по закінченню змагань.

6. Порядок участі у Пробігу
Взяти участь у Пробігу учасники (команди) можуть за умови:
своєчасної реєстрації на сайті Пробігу https://timingevents.com/pp-polumarafon;
– згоди з усіма вимогами до учасників Пробігу;
Учасники у Пробігу реєструються на сайті: до 5 липня 2017 року з можливістю отримати медаль фінішера, після 5 липня – без отримання медалі фінішера. Вартість реєстрації на дистанцію «півмарафон» 350 грн. до 30 березня 2018 р., 400 грн. – від 1 квітня до 15 травня 2018 р., 450 грн. – від 16 травня до 14 липня 2018 р., 15 липня 2018 р. – 500 грн. Така ж вартість для кожного учасника естафетної команди. На дистанції 10; 4,5 км; 4,5 км Скандинавська ходьба на 100 грн. дешевше від основного тарифу, на дистанції 2 км та 2 км юніори – на 150 грн. дешевше від основного тарифу. Дитячі старти – безкоштовні. Для жителів сіл Петропавлівська-Борщагівка і Чайка та членів СК «Науковець» – 50% від вартості основного тарифу на всі дистанції.

7. Суддівство
Суддівство Пробігу покладається на Громадську організацію «Sport club Scientist» та власників чіпової системи timingevents.

8. Протести
Заявник, що подає протест, негайно після закінчення Пробігу попереджує в усній формі суддю, та не пізніше 30 хвилин після закінчення Пробігу у письмовій формі подає протест в суддівську колегію.
Письмовий протест повинен бути вичерпно умотивований і підписаний заявником. Протест негайно розглядається представником організаторів Пробігу. Про результати розгляду повідомляють заявнику у строк не пізніше ніж три робочих дні з моменту отримання протесту. Несвоєчасно подані протести не розглядаються.

9. Фінансові та інші умови
Витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням та розташуванням – за рахунок учасників або організацій, що відряджають. Усі учасники після фінішу отримають пакет фінішера та квиток на паста-паті і напої. Під час заходу діятиме виставка-продаж спортивних товарів, фуд-зона, зона напоїв, буде організовано концерт, аві- та парашутне шоу, катання на картингах.

SCS Sport club «Scientist» спільно з Клубом Скандинавської ходьби «Life Happy»
запрошує взяти участь у «Чемпіонаті України зі Скандинавської ходьби – 2018»
28 квітня 2018 р. (субота)
Старт – о 10:00
на території мальовничого парку «Феофанія» НАН України

Реєстрація: https://vseprobegi.org/ru/race/791

Дистанція
5 км для чоловіків і жінок
Дитячі пробіги у трьох вікових категоріях
1) до 6 років – 200 м;
2) 7–9 років – 400 м;
3) 10–13 років 800 м.

Маршрут
1 коло = 5 км, покриття – асфальт і плитка.

Реєстрація
Обов’язково включно до 25 квітня на сайті ВсеПробеги з можливістю замовити медаль фінішера;
26, 27 квітня та у день старту 28 квітня реєстрація без можливості замовити медаль.
У день старту отримання стартових номерів з 8:30 до 9:50 год. у стартовій зоні парку «Феофанія»
Вартість реєстрації 220 грн. до 10 квітня, 250 грн. до 28 квітня включно + за бажанням медаль фінішера 65 грн. + футболка змагань 180 грн.
Для членів клубів SCS Sport club Scientist та Life Happy 110 грн!


Стартовий пакет включає: номер з чіпом, пам’ятний магніт, сертифікати від спонсорів, чай-паті після змагань, лотерея серед усіх учасників змагань

Нагородження
Грамоти і призи для:
– перших 10-ти чоловіків в абсолютній категорії.
– жінок в абсолютній категорії (1, 2, 3 місця)
– жінок у вікових категоріях: до 30 р.; 30+; 40+; 60+ (по 3 місця у кожній віковій категорії);
– командний залік. Враховується кількість учасників команд і перші три результати (сумарний час трьох кращих результатів від однієї команди/клубу).
Кубки отримають абсолютні переможці серед чоловіків і жінок (1, 2, 3 місця), а також переможці у вікових категоріях серед жінок (1-ші місця).
Вас очікують чудові Призи від наших Партнерів і спонсорів!
Відповідальність за стан здоров’я під час пробігу бере на себе учасник.

Правила проходження траси
1) збороняється бігти
2) дотримуватися основних правил техніки Скандинавської ходьби
3) у разі порушення цих правил виноситься попередження, а виявлення порушення вдруге – дискваліфікація

Академічна миля (ІІІ етап Академічної ліги 2017)

“Академічна миля”

Чоловіки (1,6 км)

Номер ПІБ до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
130 Ніколайчук Дмитрій СК “Науковець”, KMRC до 30 р. 4:22:00
121 Якимчук Олег самостійно 30+ 4:38:00
103 Бурденюк Руслан Sparta Runners Club 30+ 4:46:00
122 Скороход Олександр СК “Науковець” 30+ 4:55:00
143 Шутенко Павло 60 СК “Науковець”, АБУ 40+ 4:55:00
106 Клименко Руслан самостійно 30+ 4:59:00
114 Тимошенко Сергій СК “Науковець” 50+ 5:00:00
126 Колода Сергій СК “Науковець” 30+ 5:02:00
168 Рибак Олександр СК “Науковець” 30+ 5:02:00
167 Саханда Ігор СК “Науковець” 40+ 5:04:00
112 Малежик Дмитро СК “Науковець” 30+ 5:05:00
127 Вальчук Андрій Тернопіль до 30 р. 5:07:00
169 Блануца Андрій СК “Науковець” 30+ 5:07:00
147 Фотинюк Володимир 60 СК “Науковець” 50+ 5:16:00
141 Гаврилюк Сергій NBTopRunners 40+ 5:17:00
170 Савчук Вадим самостійно 40+ 5:18
131 Ліпейко Андрій 60 СК “Науковець” до 30 р. 5:20:00
148 Федоренко Анатолій 170 Юкрейн мастер атлетікс 50+ 5:27:00
153 Лисенко Олександр 110 Юкрейн матерс атлетікс 60+ 5:29:00
133 Варфоломеєв Анатолій (ранер),Євангелій Олександр (гайд) Guide Runners до 30 р. 5:30:00
120 Кадькало Олександр АБУ, О-Клуб 50+ 5:30:00
146 Берлін Джефрі самостійно 50+ 5:31
111 Стасюк Олександр СК “Науковець” 30+ 5:40:00
145 Климашевський Сергій NBTopRunners 40+ 5:42
108 Чижик Олег СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 5:46:00
105 Нездолій Олександр СК “Науковець” 30+ 5:47:00
150 Михайлов Борис ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 5:48
110 Толстов Олександр СК “Науковець” 30+ 5:53:00
113 Швартау Віктор самостійно 60+ 5:53:00
109 Іщенко Олександр самостійно 30+ 5:54:00
149 Міщенко Василь 60 СК “Науковець” 50+ 5:54
142 Яцукненко Ігор 110 самостійно 40+ 5:55:00
128 Єрко Станіслав АБУ, Nike+ Run Club Kyiv 40+ 5:56:00
101 Пулінець Сергій ДМК “Гармонія” 50+ 5:59:00
129 Мазунін Владислав самостійно 40+ 6:01
124 Яворський Володимир СК “Науковець” 40+ 6:02:00
140 Корой Сергій (ранер)Дьяченко Антон (гайд) Guide Runners 30+ 6:02:04
117 Слободянюк Антон Nike+Run Club 30+ 6:02:07
119 Руденко Євген самостійно 30+ 6:03:00
138 Горюк Валерій самостійно юніор 6:03
135 Слюсарчук Антон Київ юніор 6:08:00
100 Михайленко Леонід NBTopRunners 60+ 6:36:00
125 Собченко Віктор СК “Науковець” 30+ 6:39:00
151 Бруль Костянтин (ранер), Гермаш Даша (гайд) Guide Runners 50+ 6:39
118 Каряка Олександр СК “Науковець” 40+ 6:44:00
116 Лебедєв Дмитрій СК “Науковець” 70+ 6:44
139 Бабенко Дмитро KuzinTeam 30+ 6:59:00
104 Плюйко Микола NBTopRunners 70+ 7:03
144 Рубель Руслан (ранер) Фурманова Тетяна (гайд) Guide Runners 40+ 7:30:00
154 Вольський Олександр, 60 СК “Науковець” 70+ 7:47
137 Мба Артуро самостійно юніор 7:48
166 Гіренко Максим самостійно юніор 7:51:00
123 Шкуров Володимир СК “Науковець” 50+ 8:07:00
115 Брайлян Єгор СК “Науковець” до 30 р. 8:31:00
152 Мба Руфіно 150 самостійно 50+ 9:14
132 Троян Нікіта СК “Науковець” до 30 р. DNS
134 Кулівець Олексій Track&Speed Club до 30 р. DNS
136 Гавриленко Ілля ДМК “Гармонія” юніор DNS
107 Гаджиєв Дільгам KM Running club 30+ DNS

Жінки (1,6 км)

Номер ПІБ Ж до 30 р. Місце роб.,клуб Категорія Результат
37 Соляник Тетяна 60 СК “Науковець” 30+ 5:13:00 рекорд траси
44 Горбатенко Лілія KuzinTeam 30+ 5:40
18 Оленєва Віра СК “Науковець” до 30 р. 5:41
34 Пилипенко Ангеліна ДМК “Гармонія” юніори 5:45:00
2 Гацко Олена СК “Науковець” 40+ 5:56
36 Аллахверієва Анна ДМК “Гармонія” юніори 6:08:00
10 Оленєва Леніна СК “Науковець” 50+ 6:10:00
35 Мигун Марія ДМК “Гармонія” юніори 6:12:00
31 Лахоніна Катерина KuzinTeam до 30 р. 6:13
6 Чижик Ганна СК “Науковець”, “Kinosura” 30+ 6:13
39 Корецька Наталія NBTopRunners 30+ 6:13
20 Бегаль Альона Sparta Runners Club до 30 р. 6:21
27 Коршак Ангеліна самостійно юніори 6:33:00
11 Любченко Тетяна СК “Науковець”, КMRC 60+ 6:36:00
1 Олексієвець Альона самостійно до 30 р. 6:45
45 Ніколаєва Юлія KuzinTeam 30+ 6:50
60 Загальська Валентина Юкрейн мастерс Атлетікс 50+ 6:51
26 Ніколаєнко Світлана самостійно 30+ 6:56
19 Чучкалова Євгенія СК “Науковець” 40+ 7:01
16 Шабага Марія СК “Науковець” 50+ 7:02:00
4 Гудзенко Наталія СК “Науковець” 30+ 7:03
17 Герасимчук Наталія СК “Науковець” 40+ 7:06
29 Шляхова Ірина (ранер)Кардонова Валентина (гайд) Guide Runners до 30 р. 7:17
9 Галстян Ірина СК “Науковець” 30+ 7:18:00
25 Кравченко Альона AC Panda до 30 р. 7:28
23 Гур’єва Анастасія ІОГ НАНУ 30+ 7:34:00
13 Кулічова Любов СК “Науковець” 30+ 7:38:00
33 Школьна Наталія Track&Speed Club до 30 р. 7:41:00
47 Яроцька Юлія Track&Speed Club 50+ 8:02
43 Рой Юлія Track&Speed Club 30+ 8:10
8 Коршак Юлія самостійно 30+ 8:22
59 Кур Тетяна NBTopRunners 40+ 8:23
14 Рідзель Інна самостійно 30+ 8:24:00
49 Пчеловська Світлана самостійно 30+ 8:37
28 Алєксеєва Аліна самостійно юніори 8:40:00
38 Фоменко Людмила самостійно 30+ 8:43:00
40 Зуб Наталія СК “Науковець” 30+ 9:01
15 Тарасенко Ірина Інститут археології 30+ 9:08:00
24 Воронько Людмила НАНУ 40+ 9:44:00
58 Гіренко Марина самостійно 30+ 9:47
41 Гаркава Наталія (ранер) Жорова Ірина (гайд) Guide Runners 30+ 10:23
48 Жолобко Віра ДМК “Гармонія” 60+ 12:52
7 Шейко Ірина самостійно до 30 р. DNF
32 Астраханцева Катерина NBTopRunners до 30 р. DNS
22 Кульбич Олена СК “Науковець” до 30 р. DNS
30 Трубченко Анастасія Track&Speed Club до 30 р. DNS
5 Корінчук Катерина самостійно 30+ DNS
12 Бобух Ірина самостійно 30+ DNS
46 Овчаренко Олена самостійно 30+ DNS
21 Орлова Олена СК “Науковець” 40+ DNS
3 Сартинська Ліна Секта “Звеселяючі гриби” 60+ DNS

“Феофаніївський FUNRUN” (ІI етап Академічної ліги 2017)

“Феофаніївський FUNRUN”

Репортаж “Інтера”

Чоловіки (10 км)

Номер  ПІБ                                                клуб  Категорія Результат
16 Якимчук Олег                                      без клубу 30+ 32:42:00
47 Мокляк Олександр                            без клубу до 30 р. 33:13:00
35 Роговий Віктор                                   СК “Науковець”, АБУ 50+ 33:59:00
15 Волощук                                                без клубу до 30 р. 34:14:00
63 Шутенко Павло                                  СК “Науковець”, АБУ 40+ 34:39:00
14 Буцко Володимир                               без клубу 30+ 34:54:00
33 Скороход Олександр                         СК “Науковець” 30+ 35:30:00
67 Саханда Ігор                                        СК “Науковець” 40+ 36:44:00
31 Тимошенко Сергій                             СК “Науковець” 50+ 36:44:00
38 Мавдюк Андрій                                  КНУБА до 30 р. 37:32:00
9 Колода Сергій                                       СК “Науковець” 30+ 37:40:00
21 Фотинюк Володимир                        СК “Науковець” 50+ 38:20:00
42 Буток Руслан                                       KuzinTeam 30+ 38:42:00
79 Блануца Андрій                                  СК “Науковець” 30+ 39:14:00
62 Ліпейко Андрій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:15:00
23 Логвин Валерій                                  СК “Науковець” до 30 р. 39:33:00
61 Шаманський Олексій                       без клубу до 30 р. 39:35:00
43 Михайлов Борис                                ДМК “Гармонія”, АБУ 50+ 40:21:00
4 Гетьман Андрій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 40:30:00
37 Шаматайло Тарас                              без клубу 30+ 40:50:00
52 Коваль Олександр                             без клубу 30+ 41:00:00
36 Гунько Ігор                                          Вінниця GUNKO TAEM до 30 р. 41:25:00
22 Чуян Віталій                                        PlayOutSideCrew до 30 р. 42:01:00
2 Гетьман Матвій                                    GETMAN RUN CLUB 30+ 42:29:00
18 Гурбик Андрій                                    СК “Науковець” 50+ 42:36:00
6 Боговик Руслан                                    НАНУ до 30 р. 42:51:00
3 Слободянюк Антон                             Nike+Run Club 30+ 43:07:00
26 Якименко Юрій                                 без клубу 30+ 43:08:00
25 Шахворост Андрій                            СК “Науковець” 30+ 43:25:00
39 Кадькало Олександр                        О-Клуб 50+ 43:38:00
20 Чижик Олег                                        СК “Науковець”, Kinosura 30+ 44:00:00
50 Жуніор Мартін                                   Track and Speed 30+ 44:10:00
48 Єльников Віталій                              ПУШЕБ 30+ 44:20:00
54 Колосок Руслан                                  KuzinTeam 30+ 44:37:00
12 Телевний Олександр                        без клубу 30+ 44:47:00
34 Федорищев Сергій Бровари           БІГ 40+ 45:00:00
45 Лебедєв Дмитрій                               СК “Науковець” 70+ 46:55:00
10 Нездолій Олександр                         СК “Науковець” 30+ 48:00:00
17 Шапран Тарас                                     Боярка до 30 р. 49:16:00
64 Плюйко Микола                                NB TopRunners 70+ 49:46:00
24 Генюта Сергій                                    ФСТ “Динамо” 30+ 50:22:00
60 Ястребов Андрій                               Тріатлон 40+ 50:42:00
41 Пурик Ігор                                           KuzinTeam 40+ 51:03:00
13 Антоненко Микола                           Kuzin Team до 30 р. 51:07:00
40 Яворський Володимир                    СК “Науковець” 40+ 51:17:00
65 Михайленко Леонід                         NB TopRunners 60+ 51:19:00
59 Стоєцький Володимир                   без клуба 40+ 51:32:00
44 Бабенко Дмитро                               Тарас Бульба KuzinTeam 30+ 54:15:00
46 Волощук Віталій                               KuzinTeam 30+ 54:42:00
28 Зборовський Август                         Griffin 30+ 59:20:00
58 Новіков Юрій                                     без клубу 30+ 59:22:00
27 Опанасюк Віталій                             Griffin 40+ 59:26:00
53 Шкуров Володимир                         без клубу 50+ 59:58:00
30 Соломатін Олександр                     Zhitomir 30+ 47:59
49 Купрієць Антон                                 Rehns BK 30+ DNF
7 Ржеутський Вячеслав                         без клубу 30+ DNS
32 Сукач Юрій                                         без клубу 30+ DNS
55 Нетреба Юрій                                    СК “Науковець” 30+ DNS
56 Гончар Олексій                                 “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
56 Бацан Ярослав                                  “Інститут еволюційної екології НАН України” 30+ DNS
5 Гордієнко Юрій                                   СК “Науковець” 50+ DNS

Жінки (5 км)

Номер ПІБ                                                  клуб Категорія Результат
165 Шевченко Валентина                      без клубу 40+ 18:06
173 Соляник Тетяна                                 СК “Науковець” 30+ 19:04
154 Оленєва Леніна                                 СК “Науковець” 50+ 20:05
269 Горбатенко Лілія                              Kuzin Team 30+ 20:25
151 Оленєва Віра                                       СК “Науковець” до 30 р. 20:45
159 Гацко Олена                                        СК “Науковець” 40+ 20:53
152 Корецька Наталія                              TopRunners 30+ 22:41
180 Лахоніна Катерина                           Kuzin team до 30 р. 22:46
158 Ніколаєва Юлія                                 Kuzin Team 30+ 23:13
163 Чучкалова Євгенія                            СК “Науковець” 40+ 23:30
177 Терещук Катерина                             Укрэнергопром до 30 р. 23:57
167 Кулішова Лариса                               без клубу 40+ 24:00:00
164 Любченко Тетяна                              СК “Науковець” 50+ 24:02:00
175 Шахворост Валерія                            СК “Науковець” 30+ 24:04:00
265 Сімонок Олена                                   Saucony running club 30+ 24:38:00
171 Купіна Леля                                         Toprunners до 30 р. 25:08:00
157 Кравченко Альона                             AC Panda до 30 р. 25:24:00
162 Гудзенко Наталія                              СК “Науковець” 30+ 25:25:00
183 Віницька Анна                                   без клубу 30+ 25:30:00
174 Дегтяренко Сабіна                            СК “Науковець” до 30 р. 25:33:00
170 Олексієвець Альона                          Дубровиця до 30 р. 25:35:00
166 Загальська Валентина                    “Юкраейн мастерс атлетікс” 50+ 25:47:00
176 Галстян Ірина                                     СК “Науковець” 30+ 26:08:00
179 Герасимчук Наталія                          СК “Науковець” 40+ 26:27:00
267 Мельниченко Анна                           без клубу до 30 р. 26:41:00
181 Корнелюк Олена                                AdidasRunClub 30+ 26:55:00
182 Крезуб Олена                                       без клубу 30+ 27:00:00
184 Прокопук Мар’яна                             без клубу до 30 р. 28:15:00
161 Сартинська Ліна                                 секта “Звеселяючі гриби” 60+ 29:16:00
153 Коршак Юлія                                      без клубу 30+ 30:45:00
168 Гаргаун Катерина                              без клубу до 30 р. 33:55:00
169 Катрич Олександра                           без клубу до 30 р. 35:14:00
185 Журба Валерія                                    без клубу до 30 р. 35:53:00
160 Голобородько Настя                         без клубу до 30 р. 36:30:00
178 Королевська Ольга                            Бровари до 30 р. 38:02:00
155 Степашко Анна                                   без клубу до 30 р. DNS
156 Успенська Катя                                   СК “Науковець” до 30 р. DNS
172 Златогурська Марічка                      СК “Науковець” до 30 р. DNS